Jest to sprzęt wyposażony w aż trzy złącza wyjściowe USB. Dzięki temu sprzęt świetnie nadaje się na wyjazdy służbowe czy wakacje ze względu na dużą użyteczność. W tym wypadku również nie ma konieczności pamiętania o dodatkowym kablu zasilającym, co jest normalnie wśród ładowarek o wielu wyjściach. Zamiast wozić kilka ładowarek możemy je zastąpić jedną, uniwersalną.

Ze względu na jej sporą ilość wyjść, jest trochę większa od przeciętnego sprzętu tego typu, lecz nie tak bardzo żeby odczuć negatywnie tą różnicę. Na górze obudowy mamy widoczne 3 złącza wyjściowe USB w kolorze zielonym. Zaraz obok nich widoczny jest ciekawy, acz i użyteczny wyświetlacz wskazujący na bieżąco parametry ładowania. Może on pokazywać napięcie wyjściowe wyrażone w Voltach, oraz prąd w Amperach.

Po podłączeniu samej ładowarki zostajemy informowani o napięciu, a zaraz po podłączeniu np. telefonu wyświetlacz przestawia się na Ampery. Dzięki tej drugiej opcji możemy z łatwością sprawdzić sprawność (pojemność rzeczywistą) akumulatora urządzenia bez konieczności dokupowania dodatkowego akcesorium. Daje nam to możliwość przetestowania sprawności kabli, oraz szybkości ładowania telefonu, tabletu, zegarka, itp.

USAMS US-CC035 Ładowarka 3xUSB  3A

Według producenta całkowity prąd wyjściowy jaki możemy uzyskać wynosi 3A. Na testach udało się z łatwością przebić tę liczbę do stabilnych 3,6A, jest to sporo więcej niż deklaruje producent. Podczas takiego ekstremalnego wysiłku ładowarka nagrzała się znacznie, lecz nie do poziomu umownie niebezpiecznego, wciąż można było na niej bez dyskomfortu położyć rękę. Podczas normalnej pracy w granicach tego co producent twierdzi temperatura na obudowie była temperaturą całkowicie bezpieczną, przyjmijmy, że przyjemnie ciepła. Jest wykonana z czarnego śliskiego plastiku, który wygląda bardzo profesjonalnie, lecz palcuje się sporo. W pudełku otrzymujemy samą ładowarkę. Urządzenie jest wyposażone w układ IC monitorujący parametry pracy czuwając nad bezpieczeństwem pracy.
Całkowite wymiary (długość, szerokość, wysokość): 8,5cm na 5,1cm na 2,4cm.


Ładowarka nie sprawiała żadnych problemów podczas testów, użytkowanie jej było samą przyjemnością. Gdybym osobiście miał wybierać ładowarkę z 3 złączami, kupowałbym tę. Bardzo dobry produkt godny polecenia.