Filtrowanie

Pojemność

Pojemność

Napięcie

Napięcie

Ilość ogniw

Ilość ogniw

Producent ogniw

Producent ogniw

Baterie do laptopów

Oferujemy wysokiej jakości baterie do laptopów każdej znanej marki w wyjątkowo niskich cenach. Gwarantujemy 24-miesięczną gwarancję, błyskawiczną wysyłkę i pomoc w instalacji nowego akumulatora. Wybór baterii początkowo może wydawać się trudny, dlatego przeprowadzimy Cię po tym procesie od początku, do końca. W celu odnalezienia baterii dopasowanej do modelu laptopa, z którego korzystasz, przejdź do podkategorii dedykowanej marce Twojego komputera. Następnie wykorzystaj dostępne filtry i znajdź odpowiednią baterie o napięciu (V) zgodną z napięciem oryginalnej baterii.  Szukaj akumulatora dedykowanego dokładnie Twojemu modelowi komputera. Jeśli nie jesteś pewny, którą baterię wybrać do Twojego laptopa, zjedź w dół i przeczytaj krótki poradnik zawarty tuż pod listą produktów.

Aktywne filtry

Jak dobierać kompatybilne baterie do laptopa?

Zastanawiasz się którą baterię wybrać dla swojego laptopa? Już rozwiewamy Twoje wątpliwości! Przede wszystkim nowa bateria musi być dopasowana do modelu Twojego laptopa. Baterie bateriom nierówne! Po drugie, musisz wziąć pod uwagę jej napięcie, czyli to, aby było ono zgodne z napięciem wymaganym przez Twój sprzęt. Po trzecie podejmij decyzję, na jaką pojemność się zdecydujesz – bateria do laptopów o większej pojemności (mAh) pozwoli Ci pracować dłużej bez potrzeby jej ładowania, ale będzie kosztować nieco więcej.

Napięcie baterii musi być dopasowane, do potrzeb Twojego komputera

Pierwszym ważnym krokiem do dopasowania odpowiedniego akumulatora, jest upewnienie się, w jakim napięciu powinien on pracować. Aby się o tym dowiedzieć, musisz sprawdzić oznaczenie baterii, dlatego rozkręć dolną obudowę laptopa i sprawdź, w jakim napięciu pracuje obecna bateria. Informację o tym znajdziesz bez najmniejszego problemu, gdyż jest ona zawarta na każdej baterii. Co w przypadku gdy zauważysz, że oryginał posiada napięcie 10,8V, a w naszej ofercie znajdziesz zamiennik baterii o napięciu nieco wyższym, lub niższym? Jeśli różnica napięć nie przekracza 0.4 V, to nie robi to żadnej różnicy. Najczęstszymi przypadkami w rozbieżnościach między napięciami, są przypadki różnic 10.8 V do 11.1 V oraz 14.4 V do 14.8 V, lecz nie są jedynymi.

Kształt ma znaczenie – dobierz odpowiednią baterię dopasowaną do modelu Twojego laptopa

W zależności od producenta oraz konkretnego modelu Twojego komputera przenośnego, bateria w nim zawarta może różnić się kształtem oraz typem i umiejscowieniem elementów montażowych. Dlatego przed zakupem wybranego produktu przeczytaj dokładnie jego opis, upewniając się, że wybrana przez Ciebie bateria jest dopasowana do konkretnego modelu laptopa, z którego korzystasz.

Czy nowa bateria do laptopa musi być identyczną pojemność, jak oryginalna?

Nie. Pojemność akumulatora nie ma żadnego wpływu na pracę komputera. Jeśli chcesz zaoszczędzić, wybierz baterię o mniejszej pojemności. Jeśli zależy Ci jednak na dłuższej pracy Twoje laptopa na jednym ładowaniu i bez konieczności ładowania go już po dwóch godzinach pracy, po prostu wybierz akumulator o większej pojemności. Większa pojemność baterii to dłuższy czas pracy – bez żadnych skutków ubocznych.

Czy warto kupować zamienniki baterii do laptopów, zamiast oryginałów?

Oryginalne baterie do laptopów znanych marek to rozwiązanie, które na pozór wydaje się bezpieczniejsze, choć jest bez wątpienia droższe. Ceny baterii do laptopów różnią się od siebie w zależności od producenta oraz specyfiki danego modelu. Możesz jednocześnie znaleźć zamienniki baterii za niecałe sto złotych, jak i oryginalne akumulatory za kilkaset.

Wiedz, że technologia produkcji baterii nie jest niczym specjalnie skomplikowanym. Zakup oryginalnej baterii wcale nie musi być najkorzystniejszą z możliwych opcji. Możesz bez obaw kupić nową baterię w postaci zamiennika, który nie odbiega jakością od oryginału, a nawet często cechuje się wyższą wydajności stając się produktem nie do porównania z parametrami, które oferuje nam oryginalna bateria. Ważnym aspektem stojącym za zamiennikami, są ich ogniwa "Green Cell". Ich jakość wpływa na wysoką wydajność i żywotność, sprawiając, że zamienne baterie stają się bardzo konkurencyjnym wyborem dla każdego typu urządzeń.

W naszym sklepie internetowym staramy się zawsze zaproponować naszym klientom najlepszą opcję, dlatego prowadzimy sprzedaż dwóch wybranych przez nas producentów Movano i Mitsu, które każdego roku zbierają tysiące pozytywnych opinii. Nowoczesne baterie do laptopów wymienionych marek cenione są przez klientów za ich wyjątkowy stosunek jakości do ceny. Cechują je niskie ceny i działają dla każdego systemu operacyjnego.

Na co należy zwrócić uwagę, aby nowa bateria do laptopa działała bez zarzutu przez lata?

  • Niezależnie od tego, który model baterii wybierzesz — czy będzie to bateria do laptopa litowo-jonowa (LI-ION), czy litowo-polimerowa (LI-POLY) — dobre praktyki, które mają na celu zwiększenie jej wydajności, będą cały czas takie same. Jeśli chcesz przedłużyć żywotność baterii w swoim laptopie, kieruj się następującymi zaleceniami:
  • Nie dopuszczaj do całkowitego rozładowania akumulatora. Rozładowywanie baterii do 0% negatywnie wpływa na jej kondycję. Ładuj, kiedy poziom naładowania spadnie do około 15%. Chronienie baterii przed tzw. głębokim rozładowaniem jest jednym z najważniejszych czynnikiem wpływającym na jej wieloletnią pracę.
  • Nie ładuj jej do 100%. Na pozór przedwczesne wyłączenie ładowarki z gniazda, jest tym, co lubią wszystkie baterie. Ładowanie akumulatora do 92% pozytywnie wpłynie na jego kondycję.
  • Nie warto zostawiać wyłączonych laptopów podłączonych do zasilania. Takie postępowanie sprawi, że ogniwa zużywają się szybciej.
  • Baterie źle znoszą skrajne temperatury – nie lubią ani zbytniego zimna, ani ciepła. W celu przedłużenia życia naszego sprzętu staraj się go przechowywać w odpowiednio chłodnym miejscu. W szczególności unikaj wystawiania swojego lapka na temperatury przekraczające 35°C. Twój laptop Ci za to podziękuje – nie zależnie od tego, jaki rodzaj baterii posiadasz.
  • Przypilnuj odpowiedniego źródła zasilania. Korzystaj z odpowiedniego zasilacza i kabla zasilającego. Każdy producent ogniw jednogłośnie przestrzega, przed stosowaniem zasilaczy niedopasowanych do naszych notebooków.

Bateria do laptopa i notebooka MITSU i MOVANO – wybierz najlepsze baterie do swojego laptopa!

Obojętnie jaki rodzaj baterii potrzebuje Twój komputer, jesteś w odpowiednim miejscu! Każdy akumulator do laptopa, które znajdziesz na naszym sklepie, pochodzi od renomowanego producenta ogniw, który skrupulatnie dba o to, aby utrzymywać w katalogu produktów baterie, które wymagane są przez wszystkie dostępne na rynku laptopy i netbooki. Nie zależnie od tego, jaki model laptopa posiadasz, znajdziesz u nas produkty, których budowa, wejście, napięcie i pojemność spełni wszelkie oczekiwania.

Nasz sklep internetowy AkcesoriaMarket.pl działa już od wielu lat i możemy pochwalić się samymi pozytywnymi opiniami związanymi z oferowanymi bateriami. Gwarantujemy Ci najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości, gwarancję 18-miesięczną na każdy produkt, a nasza szybka dostawa z pewnością Cię zaskoczy – nie ważne czy nie masz konta w naszym sklepie, możesz zamawiać bez niego. Komputery to nasza pasja – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania, nasza załoga chętnie na nie wszystkie odpowie.