Kabel jest wyposażony w aż trzy wyjścia ładowania, aby zaspokoić każdego. Mamy dostępne więc starsze złącze Micro-USB, Lightning, oraz nowsze USB-C. Wszystkie trzy mogą działać niezależnie: zarówno naraz, jak i osobno – ładowanie trzech urządzeń jednocześnie, lub tylko jednego albo dwóch. Z przyczyn technicznych kabel nie obsługuje transmisji danych dla MicroUSB i USB-C, a jedynie dla Lightning przesył danych jest dostępny. Wszystkie końcówki są kątowe (kąt 90 stopni), czyli kabel po podłączeniu będzie równoległy z obudową urządzenia, co jest zarówno wygodne jak i praktyczne ze względu na mniejszą ekspozycje kabla na warunki zewnętrze, co powinno rokować mu dłuższe życie.

Sam kabel opleciony jest dość sztywnym materiałem przypominającym sznurek. Jest wytrzymały i świetnie spasowany do końcówek. Same one są plastikowe i bardzo pewnie trzymają kabel ze złączem. Jakość wykonania jest na poziomie wzorowym.
USAMS U10 Kabel 3 w 1 Micro-USB, Lightning, USB-C WarszawaKabel idąc od końcówki podłączanej do ładowarki (USB-A) rozdziela się na trzy przewody, samo miejsce rozdzielnia jest pokaźnych rozmiarów i bardzo pewnie trzyma wszystkie przewody ze sobą. Razem z kablem otrzymujemy również gumowy pasek służący do trzymania złożonego kabla. Cały kabel jest elegancki i prezentuje się biznesowo. Ma długość 1,2 metra, oraz maksymalną przepustowość prądu do 2A co udało się uzyskać podczas testów bez problemu.


Jesli ktoś szuka uniwersalnego i wytrzymałego kabla to może już nie szukać. Podczas maksymalnych rzesyłów prądu kabel nie grzał się nigdzie.

Sprawdź omawiany model:  USAMS U10 Kabel 3 w 1