Jest to ładowarka samochodowa charakteryzująca się dwoma wyjściami USB. Jest to bardzo przydatna funkcja ze względu na coraz większą liczbę urządzeń do naładowania i zmniejszający się czas tychże urządzeń od gniazdek. Od tej pory można w spokoju wyjechać w daleką podróż nie martwiąc się o brak energii w telefonie który przecież obecnie jest dla nas wszystkich bardzo ważny w codziennym życiu.

Samo urządzenie ma 7cm wysokości, oraz 2cm średnicy przy gniazdku, gdyż później by zrobić miejsce na dwa wyjścia USB powiększa widocznie. Dzięki takiemu zabiegowi możemy spokojnie trafić kablem do gniazdka ładowarki bez zbędnego wyciągania ręki, co jest bezpieczne podczas na przykład jazdy.


Wydajność prądową (a przez co szybkość ładowania) zapewnia nam przetwornica oferująca 2,1A prądu na wyjściu. Dzięki czemu możemy naładować telefon w ciągu lekko ponad godziny. Podczas testów wynik ten spokojnie udało się uzyskać, ładowarce udało się osiągnąć wynik na poziomie 2,4A, co jest godne pochwały, ze względu na fakt tego, iż producenci zazwyczaj zawyżają wydajność swojego sprzętu.

 

Jakość wykonania jest poprawna, obudowa jest plastikowa, lecz w pełni spełnia swoje zadanie. Jest twarda, a samo urządzenie nie zrobiło sobie nic z paru upadków na twardą posadzkę.

W pełni mogę polecić to akcesorium dla każdego kierowcy.

Link do produktu: tutaj

Dobre kable Recenzja:
USAMS kabel magentyczny 1m USB-C : tutaj
USAMS U15 Kabel Lightining: tutaj
USAMS U10 Kabel 3 w 1 Micro-USB, Lightning, USB-C: tutaj

Kable można kupić pod tym linkiem: tutaj