Ładowarka jest bardzo kompaktowa, a zarazem posiada aż dwa złącza wyjściowe USB. Co oznacza, że możemy spokojnie ładować dwa urządzenia jednocześnie, bez konieczności szukania drugiej ładowarki i gniazdka. Cała jest ładnego koloru białego z szarymi akcentami z dołu i u góry.

Na górze obudowy znajdziemy dwa białe złącza USB które według producenta dają maksymalny prąd 2,4A co potwierdziły nasze testy. Plusem jest to, że możemy ładować jedno szybko, czyli z prędkością maksymalną z jednego gniazda, lub dwa urządzenia jednocześnie z rozłożonymi 2,4 Amperami. Podczas maksymalnego obciążenia sprzęt nie grzeje się wyraźnie, jest oczywiście ciepły, ale nic nawet blisko poziomu gorącego.ładowarka lightning  apple

W zestawie jest jeszcze szary kabel USB-C lub identyczny tyle że z końcówką Ligtning. Przewody posiadają białe wyróżniające się końcówki, które są plastikowe i mocno trzymają kabel z portem. Jednym słowem przewód może nie wygląda fantastycznie, ale jest dobrze wykonany i to powinno zagwarantować jego długą żywotność. Na kablu zamocowany jest biały gumowy pasek służący do trzymania zwiniętego kabla razem. Dzięki czemu nieużywany nie będzie plątał się. Po rozwinięciu ma długość jednego metra.

Unboxing wersji z USB-C:


oraz tej z wejściem Lightning:


Całkowite wymiary ładowarki (długość, szerokość, wysokość): 7,2cm na 3,8cm na 2,5cm

Jest to zwyczajna ładowarka z dwoma portami USB dobrze się sprawująca.

Sprawdź omawiany model: