Miło nam poinformować, że od dnia 1.12.2019r, firma Enter Serwis która jest właścicielem strony akcesoriamarket.pl, została officialnym resellerem firmy Usams na terenie całego kraju. 

Zapewniamy:
  • produkty pochodzą z polskiej dystrybucji
  • na wszystkie produkty udzielamy 24 miesięczną gwarancję

Co to za firma Usams?

Chińskie przedsiębiorstwa zajmujące się tworzeniem elektroniki nieustannie podnoszą jakość swoich produktów. Dzięki temu zmienia się również niechlubny wizerunek, który od wielu lat towarzyszył akcesoriom wytwarzanym na Dalekim Wschodzie. Kiedyś rzeczywiście były one synonimem elektronicznej tandety, a ich wytrzymałość oraz funkcjonalność pozostawiały mnóstwo do życzenia. To jednak uległo zmianie i dzisiaj chińskie produkty mogą śmiało konkurować z akcesoriami tworzonymi przez największe światowe marki.
Znakomitym przykładem na zobrazowanie powyższych stwierdzeń będzie firma USAMS. Ten chiński producent elektroniki ma naprawdę bogaty asortyment. W ofercie firmy można znaleźć między innymi: ładowarki do telefonów, uchwyty na smartfony, adaptery i wiele innych produktów!
 
Polityka firmy USAMS cechuje się w pełni profesjonalnym podejściem do sprzedaży akcesoriów elektronicznych. Chiński producent dba nie tylko o poprawną obsługę klientów, ale również o należytą jakość swojego asortymentu. Dowodem na to są choćby liczne certyfikaty jakości, które zostały przyznane produktom USAMS.
akcesoria telefoniczne usams
 
Jakie akcesoria znajdują się w ofercie USAMS?
Firma USAMS słynie przede wszystkim z produkcji tzw. zamienników, czyli części mogących zastąpić oryginalne akcesoria do smartfonów. Takie urządzenia są sprzedawane w kilku różnych kategoriach.
  1. Ładowarki/adaptery do smartfonów

Adaptery MicroUSB to w dzisiejszych czasach podstawowy element wyposażenia dla wszystkich posiadaczy smartfonów. Takie akcesoria można bowiem wykorzystać zarówno do ładowania telefonu, jak i do przesyłania różnych plików na inne urządzenia. Wysoka użyteczność adapterów ma jednak swoją wadę, ponieważ ich nagła awaria oznacza natychmiastową utratę możliwości naładowania smartfona. Dlatego warto być przygotowanym na takie przypadki, a pomóc w tym może choćby zakup dodatkowego adaptera!
 
Ładowarki oraz kable USAMS doskonale sprawdzą się we wszystkich awaryjnych sytuacjach. Co istotne, ich właściwości i parametry techniczne w niczym nie ustępują innym markowym akcesoriom. Skąd mamy tę pewność? Otóż na naszym blogu można znaleźć kilka recenzji poświęconych właśnie tym produktom. Już teraz zapraszamy wszystkich do zapoznania się z opublikowanymi tekstami:
przewód Apple Lightning USAMS
 
Ładowarki USAMS można znaleźć w naszym sklepie : Ładowarki sieciowe  Ładiowarki indukcyjne
  1. Ładowarki samochodowe

Ładowarka samochodowa umożliwia stałe zasilanie smartfona podczas jazdy. Niestety, takie akcesoria rzadko kiedy są sprzedawane wraz z urządzeniem. W związku z tym posiadacze smartfonów muszą z reguły dokonać oddzielnego zakupu samej ładowarki.
 
Tutaj z pomocą przychodzi jednak firma USAMS. Niedawno na naszym blogu pojawiła się recenzja ładowarki samochodowej, która została wyprodukowana właśnie przez chińską firmę. Aby dowiedzieć się więcej o tym urządzeniu, wystarczy przeczytać niniejszy artykuł – USAMS US-CC051 Ładowarka samochodowa 2xUSB

Ładowarki samochodowe USAMS można znaleźć w naszym sklepie: Ładowarki samochodowe
  1. Powerbanki

Trudno byłoby wskazać inne urządzenie, które swoją praktycznością przewyższałoby powerbank. Te niewielkie zasilacze zrewolucjonizowały rynek urządzeń przenośnych i obecnie korzystają z nich niemal wszyscy użytkownicy smartfonów. Nic więc dziwnego, że powerbanki znalazły się również w ofertach największych producentów elektroniki. Jednak ich cena jest nieraz zbyt wysoka.
 
Z tego powodu warto zastanowić się nad skorzystaniem z zamiennika. Nikogo już chyba nie zdziwi fakt, że USAMS ma w swoim asortymencie także i te akcesoria. Co więcej, jeden z dostępnych powerbanków udało nam się nawet zrecenzować
powerbank usams
USAMS Powerbank 10000mAh US-CD70 Recenzja

PowerBanki USAMS można znaleźć w naszym sklepie: PowerBank
  1. Uchwyty na smartfony

Współczesne smartfony coraz częściej zastępują tradycyjną nawigację GPS. Każdy kierowca może przecież łatwo skorzystać z kilku dostępnych aplikacji, które pomogą mu w wyznaczeniu najkorzystniejszej trasy. Niemniej tutaj pojawia się pewien warunek. Kierowca musi bowiem zakupić specjalny uchwyt na smartfona. Tylko w ten sposób będzie mógł bezpiecznie przymocować urządzenie i korzystać z niego podczas jazdy.
 
W naszym sklepie znajduje się kilkadziesiąt różnych uchwytów na smartfony wyprodukowanych przez firmę USAMS. Tak szeroki wybór sprawia, że znalezienie pasującego modelu nie będzie żadnym problemem.

Link do sklepu – Uchwyty na smartfony usams
 
  1. Etui, przejściówki i inne akcesoria
Ostatnią kategorię stanowią pomniejsze akcesoria, takie jak: case, etui oraz przejściówka. W tym przypadku chiński producent również zapewnia bogatą ofertę dostępnych produktów.
 
Jeśli chodzi o asortyment tego typu, na naszym blogu widnieje recenzja przejściówki USAMS
akcesoria komputerowe warszawa
(USAMS AU04 Przejściówka do USB-C i Jack 3,5mm Recenzja) 

Jest ona kolejnym dowodem na to, że chiński producent może śmiało konkurować z największymi markami w branży elektroniki.
 
 
Jak widać, historia firmy USAMS świadczy o rosnącej jakości akcesoriów tworzonych przez chińskich producentów. Na szczęście opisywany progres jakościowy nie idzie jeszcze w parze ze wzrostem cen. Dlatego zakup akcesoriów USAMS wciąż pozwala na zaoszczędzenie sporej kwoty pieniędzy. Ta sama jakość za niższą cenę – czyż nie jest to najlepsza możliwa rekomendacja?...