Słuchawki są małe i nie wadzą nawet w kieszeni. Zamiast jacka 3,5mm posiadają nowsze złącze USB-C. W zestawie mamy dołączone dwie dodatkowe pary gumeczek – razem są trzy i powinny zaspokoić wszelakie rozmiary uszu jakie są. U mnie sprawowały się średnie najlepiej. Kabel w całości jest z gumy przyjemnej w dotyku. Długość jest wystarczająca, aby wyjąć telefon z kieszeni mając założoną kurtkę. Dodatkowo, mamy tu mikrofon oraz trzy przyciski na tzw pilocie, czyli na kablu. Służą do zmiany głośności oraz pałzowania, przewijania utworów. Choć każdy odtwarzacz muzyki może dać opcję zmiany funkcji tych przycisków, domyślnie jest to dobre rozwiązanie.

pilot na kablu

Według producenta słuchawki są kompatybilne z telefonami marki Xiaomi, głównie 8XE, MiX2 czy Xiaomi 6. Trzeba założyć, że jeśli nasz telefon ma wejście jack 3,5mm to te słuchawki nie będą z nim działać (Xiaomi Mi A1 jest tego przykładem), choć to oczywiście zależy od każdego telefonu. Na forach będą odpowiedzi czy nasz telefon wspiera wyjście dźwięku przez port USB. Natomiast jeśli nasz telefon nie ma wejścia jack, spokojnie możemy założyć, że te słuchawki będą na nim działały bez problemu, mimo że nie są listowane przez producenta.

słuchawki z gumeczkami

Kabel mimo tego, że jest gumowy nie plącze się choć lubi się zawijać. Nigdy nie miałem problemu żeby były splątane po wyjęciu z kieszeni. Jakość dźwięku jest dobra i nie wadzi na żadnych pasmach, lecz wiadomo są to małe słuchaweczki. Za to bardzo dobrze spełniają się w roli wyciszenia otoczenia, zakładając je można zapomnieć o otoczeniu.
W dwóch słowach mówiąc, dobre słuchawki grające czysto choć jak przystało na pchełki bez specjalnych rewelacji, posłużą przez parę lat użytkowania.

Link do poduktu: tutaj
Są również dostępone w kolorze czerwonym: tutaj