Słuchawki USAMS EP-29 są słuchawkami typu in-ear to znaczy wchodzą do samego ucha bez żadnej wiecznie gubiącej się gumeczki. Mają przyjemny, gumowy kabel pozbawiony efektu lepkiej gumy. Całe słuchawki są bardzo minimalistyczne, od wtyku Jack 3.5mm, przez pilot, aż do samych membran które mimo małych rozmiarów grają przyjemnie nie wyróżniając żadnych częstotliwości. Ich oporność do 32 Ohmy, a pasmo częstotliwości to klasyczne 20Hz-20kHz.

słuchawki douszne usams

Wykonane z wytrzymałego ABSu, przyjemnego w dotyku i nie zbierającego kurzu. Na prawym kablu znajduje się uniwersalny pilot z trzema przyciskami i mikrofonem po przeciwnej stronie tych pierwszych. Trzy przyciski służą kolejno do zwiększania głośności, pausy/przycisku play, oraz do pogłaśniania. Wszystkie trzy działają bez zarzutu z telefonem Xiaomi, a powinny ze wszystkimi innymi wyposażonymi w ten typ wejścia.

słuchawki czerwone usams

Minimalistyczne słuchaweczki dla każdego oferujące dobrą jakość dźwięku i przyjemne brzmienie w malutkiej obudowie.Link do produktu: czerwone, czarne.