Coraz więcej informacji wskazuje na to, że najnowszy Samsung Galaxy Note 10 będzie pozbawiony złącza minijack. Dlatego jego przyszli użytkownicy będą musieli korzystać ze specjalnego adaptera...
 
Firma Samsung już nieraz zaskakiwała nas swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami. Jednak w przypadku najnowszego Galaxy Note 10 to zaskoczenie może mieć nieco negatywny wydźwięk. Wszystko za sprawą decyzji producenta, który uznał, że najnowsze smartfony nie będą mieć złącza minijack. Jedynym wejściem w Galaxy Note 10 będzie więc standardowy port USB typu C.
 
Oczywiście ta informacja z pewnością nie spodoba się użytkownikom, którzy są już przyzwyczajeni do tradycyjnego minijacka. Mamy jednak dobrą wiadomość! W zestawie nowego Samsunga Galaxy Note 10 najprawdopodobniej pojawi się specjalny adapter. Dzięki temu przyszli użytkownicy „dziesiątki” uzyskają możliwość korzystania ze swoich przewodowych słuchawek i innych akcesoriów. Co istotne, wspomniane adaptery są już teraz dostępne na rynku, dlatego nie ma najmniejszych powodów do obaw!