Opisywanym produktem jest bardzo przydatne urządzenie dla każdej osoby, ale przede wszystkim dla person wiele podróżujących. Mowa tutaj o zgrabnej ładowarce wraz z wbudowanym w nią powerbankiem. Co w tym takiego specjalnego? Wygoda przede wszystkim. Jest to urządzenie które skutecznie zastąpi powerbank i dwie ładowarki podczas wyjazdu stanowczo zmniejszając wagarz akcesoriów wożonych do telefonów, tabletów, zegarków.
 
Wyobraźmy sobie, że po ciężkim dniu w podróży docieramy do hotelu, od razu chcemy podłączyć wszelakie nasze urządzenia aby te były gotowe na kolejny dzień. Wyjmujemy więc ładowarkę od telefonu, ładowarkę od tabletu, ładowarkę do powerbanka bez którego obecnie lepiej nie podróżować wcale, oraz oczywiście sam powerbank. Zaraz pojawią nam się problem z plątaniną kabli, a co gorsza z gniazdkami – potrzebujemy aż trzech, przez co albo zostawiamy telefon w łazience albo odłączamy lampkę co też nie zawsze jest wygodne.
Teraz zastąpmy to wszystko jednym opisywanym urządzeniem: Wchodzimy, podłączamy je do gniazdka (jednego tylko, bez potrzeby żadnego kabla): zaczyna ładować się wbudowany w ładowarkę akumulator. Następnie podłączamy telefon który również zaczyna się ładować, tak jak kolejny tablet znów bezpośrednio podłączony do tej samej ładowarki. Wygodne? Bardzo. Rano zabieramy tylko jedną ładowarkę która przez noc naładowała się i wszystko podłączone do niej. Plus mamy jeszcze zapas energii na drogę, aby podratować umierający akumulator rocznego telefonu.

powerbank i ładowarka usb

Wszystko to mieści się w zgrabnej obudowie urządzenia które spokojnie zmieści się do bocznej kieszeni walizki czy plecaka. Wymiary to tylko 4cm wysokości na 7cm długości i niecałe 6cm szerokości. Tak kompaktowe urządzenie udało się uzyskać dzięki składanej konstrukcji wtyczki do gniazdka która na płasko, gdy nie używana spokojnie czeka nie przeszkadzając w transporcie.

powerbank i ładowarka usb warszawa
 
U góry urządzenia widnieją cztery diody informujące o trybie pracy urządzenia, naładowaniu wewnętrznego akumulatora o pojemności 5000mAh które wystarczy na spokojnie naładowanie co najmniej raz telefonu od zera do pełna. Pod nimi znajduje się przycisk włączający tryb powerbanka, do np. sprawdzenia poziomu naładowania ogniwa.
 
Na dole mamy dwa klasyczne wyjścia USB do połączenia wszelakich urządzeń. Ich maksymalna wydajność to 2,4A (w trybie powerbanka) przy czym każde z dwóch gniazd może dać taki prąd osobno, lub dwa łącznie. Po podłączeniu ładowarki do gniazdka ich wydajność spada do 2,2A lecz nie jest to różnica do zauważenia. Wewnętrzny akumulator można ładować również niezależnie przez port USB-C umieszczony zaraz obok wspomnianych wyżej wyjść. Niestety nie można z niego niczego naładować. Jego wydajność w ładowaniu do 2A.

powerbank i ładowarka usb warszawa
W praktycznych testach ładowarka nie odbiegła od parametrów przedstawionych przez producenta, a pojemność ogniwa jest idealnie taka jak deklaruje. W praktyce urządzenie to świetnie sprawuje się w podróży, w warunkach domowych również jest przydatne, lecz raczej stworzone do podróżowania.Dodam jeszcze, że na końcówkę sieciową spokojnie można nałożyć przejściówkę niezbędną w innych krajach. W opakowaniu dostajemy również krótką instrukcję użytkowania w języku angielskim.

Link do produktu: tutaj

Aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami urządzenia, polecam kupno bardzo dobrych kabli idealnych w podróży: tutaj

Dobre kable Recenzja:
USAMS kabel magentyczny 1m USB-C : tutaj
USAMS U15 Kabel Lightining: tutaj
USAMS U10 Kabel 3 w 1 Micro-USB, Lightning, USB-C: tutaj