Ładowarka USAMS T22 cechuje prostota, funkcjonalność, niska cena i jakość wykonania. Jest to sprzęt nie przesadzając używany najmniej raz dziennie, a jego działanie powinno być bezproblemowe i bezawaryjne. Jednak skoro już to czytasz Drogi czytelniku to znaczy, to znaczy, że twoja poprzednia ładowarka zawiodła lub nie oferowała przydatnych funkcji takich jak szybkie ładowanie implementowane w prezentowanym produkcie w postaci QuickCharga w wersji 3.0 (QC3.0). Oznacza to modulowane ładowanie dopasowywane do stanu naładowania akumulatora.

ładowarka sieciowa usams

W skrócie obsługiwane telefony, obecnie stanowcza większość rynku, może być naładowana szybciej, na przykład gdy zapomnimy na noc podłączyć telefon (lub inne akcesorium jak tablet), spokojnie czas jedzenia śniadania pozwoli zapomnieć o konieczności uzupełniania % baterii w ciągu dnia.

łądowarka sieciowa qc 3.0 usams

Wykonana z białego ABS prezentuje się elegancko i ani nie powali nikogo z nóg, ani nie będzie razić tandetą czy jakością wykonania. Porządny produkt wyposażony w jedno uniwersalne złącze USB wspierające do 18W mocy na wyjściu.Link do produktu: tutaj