Ładowarka samochodowa USAMS C6 to najnowsze techniczne rozwiązania zawarte w małej pchełce o ogromnych możliwościach. Malutkie urządzonko siedzące grzecznie w gnieździe zapalniczki samochodowej pozwoli nie tylko, jak każde inne, podładować telefon czy tablet, ale również zrobi to piekielnie szybko, na przykład podczas dojazdu do klienta lub w czasie wakacyjnych wycieczek. Moc wyjściowa to kosmiczne 36W, dla porównania zwykła ładowarka to 10W. Taka moc nie tylko pozwala na skuteczne skrócenie czasu uzupełniania baterii telefonu, ale także tabletu czy nawet laptopa. TAK! Dzięki protokołowi Power Delivery (PD) zaimplementowanemu w tym urządzeniu w końcu będziemy mogli podładować laptopa w samochodzie za pomocą tego samego sprzętu co telefon, czy GPS, lub kamerkę samochodową.

ładowarka samochodowa usams qc3.0

Dodatkowo, dzięki dwóm portom wyjściowym możemy do laptopa również dołożyć telefon i ładować je jednocześnie, czyż to nie wygodne? Dostępne są zwykłe znane zewsząd złącze USB, oraz nowsze USB-C do nowszych urządzeń.

samochodowa ładowarka pd

Poza wspomnianym wyżej PD ładowarka obsługuje również QuickCharga w wersji 3.0 (QC3.0) obsługiwane przez stanowczą większość urządzeń mobilnych. Dzięki niej nasz telefon/tablet będzie ładować się znacząco szybciej niż ze zwykłej ładowarki lub powerbanku.


Link do ładowarek samochodowych oferowanych w naszym sklepie, znajdziesz tutaj: Ładowarki telefoniczne samochodowe