Ładowarka samochodowa jest zazwyczaj niezastąpiona w podbramkowych sytuacjach. Recenzowany produkt zapewni nam spokój duszy w podróży oraz szybkie ładowanie w jednym.
 
Ładowarka jest małych gabarytów: 5,5cm wysokości i do 2,5cm średnicy sprawia, że jest nie pozorna, a zarazem bardzo mocna. Jej obudowa wykonana jest z aluminium które świetnie się komponuje z plastikową, czarną wstawką. Elementy styków są srebrne. Miłym efektem szczególnie docenionym podczas nocnych podróży są podświetlane na niebiesko dwa porty USB, co nie tylko dobrze wygląda, ale co przede wszystkim bardzo ułatwia trafienie kablem do gniazdka ładowarki. Urządzenie dość sporo waży, jak na takie akcesorium. Oczywiście nie jest to waga przeszkadzająca w niczym – raczej świadczy o dobrym wykonaniu. Już po pierwszym zetknięciu się z akcesorium czuć, że jest to produkt wysokiej klasy. Nie trzeszczy,anie nie wygina się. Jest po prostu taki, żeby przetrwać wiele lat.

ładowarka samochodowa zapalniczka usb
 
Oferuje nam dwa wyjścia USB do podłączenia przeróżnych akcesoriów poczynając od telefonów, tabletów, zegarków czy wszystkiego co wymaga podładowania w podróży. Szybkość tegoż ładowania zapewnia nam prąd wyjściowy 3,1A który nie tylko szybko uzupełni energię w telefonie, ale również pozwoli na podłączenie innych akcesoriów, takich jak odkurzacz na USB na przykład. Podczas testów takowy prąd udało się łącznie uzyskać na obu gniazdkach.


Jest to dobra ładowarka która w każdym samochodzie powinna znaleźć się na stałe.


Link do produktu: tutaj

Dobre kable Recenzja:
USAMS kabel magentyczny 1m USB-C : tutaj
USAMS U15 Kabel Lightining: tutaj
USAMS U10 Kabel 3 w 1 Micro-USB, Lightning, USB-C: tutaj

Kable można kupić pod tym linkiem: tutaj