Zmieniłeś/-aś ostatnio telefon? Masz dużo kabli starego typu? Chcesz podłączyć pendrive pod telefon? Albo pada, lub ekran? Mamy dla Ciebie przydatne przejściówki które zawsze mogą się przydać i bardzo ułatwić życie. Przegrać szybko pliki z dysku przenośnego na telefon lub tablet (albo nowego laptopa) i od razu zacząć pracę? Podładować telefon starszym kablem USB mając nowe złącze w sytuacji podbramkowej? Bez potrzeby wydawania sporej ilości gotówki na komplet nowych kabli spokojnie możemy po prostu użyć starszego nadal dobrego kabla i dać mu drugą szansę ułatwiając tym samym sobie życie.Model

USAMS
US-SJ021

USAMS
Usa000197

USAMS
US-SJ186

Co do czego?

MicroUSB → USB-C

USB-A → microUSB

USB3.0 → USB-C

Kiedy?

Potrzebujemy naładować telefon lub tablet lub cokolwiek innego mając jedynie kabel starszego typu (microUSB). Po zmianie telefonu na nowszy, mając kolekcję starych kabli. Obecnie standard USB-C jest już powszechny, ale nadal dominuje microUSB które można spotkać wszędzie. Taka przejściówka mieści się wszędzie, jest malutka, nie wiele większa od paznokcia małego palca. Zmieści się w portfelu, kieszonce.

Osobiście noszę taki wraz z monetami w portfelu i uratował mi parę razy skórę.

Gdy mamy urządzenie z microUSB a chcemy podłączyć pendriva, myszkę, klawiaturę, głośniki, inny telefon, pada, dodatkowy ekran lub kamerkę (endoskop) lub każdy inny gadżet.

Jest małych rozmiarów, zmieści się w portfelu, torebce czy plecaku bez najmniejszego problemu, a jest bardzo przydatne gdy chcemy na przykład na wakacjach opróżnić kartę pamięci aparatu fotograficznego.

To samo co kolumnę po prawej z tą tylko różnicą, że tutaj zastosowano nowszy standard USB3.0 dzięki któremu podłączone akcesoria będą działały szybciej i bardziej efektywnie. Adapter jest również lekko większy, ale nadal można go nosić zamiast monet w portfelu. Osobiście noszę taki od dawna i nie żałuję, zwłaszcza w czasach gdy laptopy mają jedynie złącza USB-C, przez co podłączenie klasycznego pendriva zaczyna sprawiać problemy.

 

Wyma-
gania

brak

Urządzenie
z microUSB OTG

Urządzenie
z USB-C OTG.

W
zestawie

-przejściówka

-przejściówka

-Przejściówka

-Smycz do zawieszenia przy kluczach, lub w plecaku.

Link

tutaj

tutaj

tutaj

 


 

USAMS Adapter microUSB-USB-C przejściówka microUSB-USB-C

USAMS Adapter micro USB - USB OTG 2.0Adapter micro USB - USB OTG 2.0

USAMS Adapter USB-C - USB OTG 3.0Adapter USB-C - USB OTG 3.0

Każdy z powyższych gadżetów jest tani, a jego przydatność jest ogromna. Możliwość szybkiego wysłania znajomemu plików zapisanych na pendrivie jadąc do pracy bez konieczności wyciągania komputera jest świetna i bardzo praktyczna.