Recenzowany kabel nie jest normalnym przewodem jakich wiele. Jest to przede wszystkim narzędzie do grania, niezbędne każdemu graczowi mobilnemu. Jego główną zaletą jest fakt, że umożliwia ładowanie telefonu podczas grania bez  konieczności niewygodnego trzymania telefonu. Normalny kabel jest długi i nie da się łatwo zagiąć przez co jedna ręka musi być wygięta w jakiś nienormalny sposób, a wszyscy wiemy, że mobilne gry potrafią umęczyć nawet największą baterie w krótkim czasie. Ten produkt rozwiązuje oba problemy w dość prosty sposób.

Kabel Gamingowy usams

Zagina końcówkę portu USB-C o 180 stopni na tył telefonu. Dzięki czemu trzymany telefon podczas ładowania trzyma się tak samo jak mając końcówkę magnetyczną na stałe siedzącą w porcie (taką jak ta) – czyli nie ma różnicy w chwycie bez i z podłączoną ładowarka. Dzięki czemu gaming jest przyjemny, a szybkie ładowanie zapewnia brak myśli o stanie baterii podczas środka rozgrywki.

usb-c Kabel Gamingowy

Przewód trzyma się do telefonu za pomocą przyssawek. Jest to mały problem gdyż te nie przyssą się do etui które ma jakikolwiek wzór 3D na etui, lecz jak wypraktykowałem można trzymać kabel tak samo jak trzyma się telefon, co nie przeszkadza znacząco w graniu. Do szklanych czy aluminiowych plecków telefonu przyssa się bez problemów. Niestety, sam kabel nie posłuży jako podstawka pod telefon, choć może to być wina po prostu mojego telefonu.

przewód usb-c Gamingowy
 
Długość kabla to 1,5m, ten wspiera szybkie ładowanie do 18W, co oznacza że nie ma gry która by tyle potrzebowała – podczas grania bateria będzie się ładować bez problemu, oczywiście gdy będziemy używać odpowiedniej ładowarki (takiej jak ta). Kabel jest w pleciony i dość sztywny, ale nie plącze się i daje się łatwo modelować.
 
Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy lubią wygodnie trzymać telefon podczas używania. Nawet trzymając telefon pionowo jest to fajne rozwiązanie, szczególnie gdy mamy duży ekran.Link do produktu:
- Kabel Gaming U9 lightning
- Kabel Gaming U9 USB-C