Szybkie ładowanie iPhona? Temat rzeka, biorąc pod uwagę, że sam producent każe sobie srogo dopłacić za taki rarytas. Na taką bolączkę poza porządną ładowarką (taką jak ta) potrzebny będzie kabel który pociągnie większą moc. Prezentowany produkt nie tylko wyróżnia się małymi gabarytami, długością, sprawdzoną przepustowością, ale również praktycznymi systemami zabezpieczeń które w połączeniu z odpornością na warunki zewnętrze i codzienne użytkowanie dają produkt co najmniej godny polecenia.
 
Zacznijmy od tego, że sam kabel wspiera szybkie ładowanie do 2A, czyli dwa razy szybciej niż ładowarka dodawana do iPhonów. Wtrącę tylko, że tyle udało mi się na testach utrzymać bez problemów. Przechodząc dalej, długość przewodu to prawie dwa metry (1880mm), czyli problemu z sięgnięciem do gniazdka obok kanapy nie będzie. Sam przewód opleciony jest w porządnej klasy oplot który w kolorze czarnym prezentuje się bardzo ekskluzywnie. Oplot nie jest typowym oplotem znanym z tańszych kabli, jest o wiele gęstszy, przyjemniejszy w dotyku, nie zbiera brudu i sprawia wrażenie jedności, co oznacza, że nie przerwie się przy końcówce. Skoro o końcówkach mowa, z jednej strony mamy znany port Lightning, z drugiej zaś jeszcze bardziej znany uniwersalny w każdych warunkach port USB. Obie krańcówki są zabezpieczone przed codziennym użytkowaniem aluminiową, szarą obudową chroniącą je bardzo efektywnie. Nie ma mowy aby któraś pękła przy okazji na przykład wkładania kabla do plecaka bardziej ekspresywnie i uderzenia nią i beton. Jest to po prostu twarda konstrukcja. Port Lightning wyposażony jest dodatkowo w świecącą diodę która pozwala na łatwe znalezienie telefonu lub jej samej w środku ciemnej nocy. Producent zadbał o szczegóły i do kabla przypiął zdejmowalny gumowy pasek do eleganckiego przechowywanie kabla. Co jest przydatne w małych torebkach czy plecakach. Sam kable ani razu nie splątał się mimo nie używania wspomnianej opaski.
Kabel  Lightning do iPhona iPada
 
Kabel poza szybkim ładowaniem oferuje jeszcze transfer danych, oraz asa w rękawie w postaci szeregu systemów zabezpieczeń. Monitorują one proces ładowania, nie pozwalając na uszkodzenie telefonu i chroniąc baterie, jednocześnie nie marnując prądu gdy telefon zostanie naładowany. Dzięki temu rozwiązaniu, używanie kabla jest całkowicie bezproblemowe.
Kabel power-off U-Sun Lightning
 
Kabel prezentuje się wyśmienicie, oferuje szereg przydatnych funkcji, jest długowieczny i bezproblemowy, czego chcieć więcej?

Link do produktu: tutaj jest