• O nas

Nasza firma pojawiła się na rynku w 2013 roku. Początkowo profilem naszej działalności był szeroko rozumiany serwis laptopów. Każdego dnia walczyliśmy o to, aby uszkodzony sprzęt mógł znowu działać. Jednak wykonanie setek napraw uświadomiło nam, jak dużą rolę w przypadku urządzeń mobilnych odgrywa niezawodność ich podzespołów. Ponadto sami stykaliśmy się z problemem niskiej dostępności i zarazem wysokiej ceny poszczególnych części do laptopów. To wszystko skłoniło nas do podjęcia decyzji, która całkowicie odmieniła naszą działalność.

Obecnie prowadzimy sprzedaż akcesoriów do laptopów oraz innych urządzeń mobilnych. Co więcej, od pewnego czasu jesteśmy także autoryzowanym przedstawicielem marek: USAMS, Movano oraz Mitsu. Jako specjaliści od naprawy laptopów dbamy o to, aby asortyment w naszym sklepie był naprawdę szeroki. Dzięki temu mamy pewność, że wszyscy nasi klienci odnajdą sprzęt, który będzie kompatybilny z ich urządzeniami.

Oferujemy Państwu szeroki wybór różnych akcesoriów, a ponadto dbamy o komfortowe warunki zakupów. Dlatego nasi klienci mogą skorzystać z opcji darmowej wysyłki zamówień, których wartość wynosi powyżej 300 złotych. Ponadto służymy profesjonalnym wsparciem i doradztwem w zakresie wyboru poszczególnych akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!