Ładowarka do laptopa Uniwersalna

Potrzebny Ci uniwersalny zasilacz do laptopa? A może posiadasz kilka laptopów i wolałbyś podłączać je bez przymusu wymiany zasilacza? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy ładowarki do laptopów wyposażone w różnego typu wymienne końcówki – wtyki dopasowane do setek modeli laptopów różnych marek. Błyskawiczna dostawa i aż 2 lata gwarancji.

Aktywne filtry

Uniwersalne zasilacze do laptopów – kiedy warto kupić? 

Uniwersalne zasilacze do laptopów polecane są dla tych osób, które mają więcej niż jednego laptopa. Pod pojęciem uniwersalnych zasilaczy skrywa się produkt, dzięki któremu osoba go posiadająca będzie mogła używać go do różnych marek laptopów. Jak to działa? Ładowarki tego typu posiadają kilka wtyczek, które możesz wymienić zależnie od tego, który akurat model chcesz ładować. Jakie jeszcze plusy ma uniwersalna ładowarka do laptopów? Oszczędność miejsca i pieniędzy to te zalety, o których każda osoba kupująca myśli. Z łatwością możesz taką ładowarkę spakować ze sobą w podróż, znaleźć dla niej miejsce w szafce i nie oszczędzisz sobie czasu na rozplątywaniu wielu kabli ze sobą. 

Bezpieczne i uniwersalne ładowarki do laptopów 

Aby w pełni cieszyć się uniwersalną ładowarką do laptopów zwróć uwagę na jej specyfikację. Muszą one mieć odpowiednie parametry - jest to jeszcze ważniejsze niż w przypadku zwykłych ładowarek, ponieważ będzie ona służyła do zasilaniu więcej niż jednego sprzętu. Muszą też mieć dopasowane wejście do Twojego laptopa. Dostępne u nas ładowarki mają 8 różnych wtyków! W akcesoriamarket.pl proponujemy między innymi: 

  • zasilacze uniwersalne 65W;
  • zasilacze uniwersalne 90W. 

Uniwersalne zasilacze do laptopów Movano i Mitsu - wyjątkowa jakość w atrakcyjnej cenie

Zasilacze Movano i Mitsu to akcesoria elektroniczne najlepszej jakości. Te produkty znajdziesz oczywiście w naszej ofercie, w atrakcyjnych cenach. Producent dba przede wszystkim o bezpieczeństwo pracy użytkownika przy jednoczesnym szybkim ładowaniu. Uniwersalne zasilacze Movano posiadają odpowiednie certyfikaty i zabezpieczenia. Zastosowana technologia Smartechautomatycznie dobiera odpowiednie parametry zasilania aktualnie podłączonego urządzenia. Idealnie sprawdzą się jako ładowarki do laptopów Asus, HP i Samsung.