Bateria do laptopa Compaq

W naszej ofercie znajdziesz wydajne baterie do laptopa Compaq. Gwarantujemy wysoką jakość ogniwa, wysyłkę w ekspresowym tempie i 24 miesięcy gwarancji. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego modelu do Twojego laptopa, jesteśmy do Twojej dyspozycji – napisz do nas lub zadzwoń. Jeśli chcesz jednak poradzić sobie samodzielnie, poniżej listy produktów znajdziesz dokładną instrukcję, która pomoże Ci dobrać odpowiedni model baterii.

Aktywne filtry

Jak dobrać baterie do laptopa Compaq, z którego korzystasz?

Po pierwsze, poznaj parametry techniczne starej baterii. Najbezpieczniej jest rozpocząć poszukiwania nowej baterii od rozkręcenia swojego komputera i upewnienia się co do tego, w jakim napięciu (V) pracował zużyty akumulator. W tym celu musisz rozkręcić dolną obudowę laptopa. Każda bateria zawiera informację o napięciu umieszczoną na swojej obudowie.

Gdy już to sprawdzisz, skorzystaj z filtrowania, aby zobaczyć tylko te baterie Compaq, które mają odpowiednie napięcie. Pamiętaj, że różnica napięcia starej baterii a nowej, która nie jest większa niż 0,4 V, nie ma znaczenia dla działania laptopa. Jeśli więc stary sprzęt pracował na napięciu np. 11,1 V, możesz śmiało nowy, którego napięcie wynosi 10,8 V.

Teraz gdy wyświetliłeś baterie do laptopa Compaq, które są dopasowane swoją mocą do wymagań komputera, znajdź wśród nich te, w których nazwie znajdziesz model swojego laptopa. Następnie sprawdź szczegółowy opis wybranego produktu, upewniając się co do jego kompatybilności z serią Twojego laptopa. Każda bateria w naszym sklepie w dolnej części swojego opisu ma wypisane wszystkie modele i serie komputerów, z którymi współpracuje w 100%.

Kupuj wydajne baterie do laptopów HP w niskich cenach

Wśród naszej oferty znajdziesz baterię do laptopa HP (Compaq) o korzystnym stosunku jakości do ceny. Nasza bateria ma zastosowanie w 95% dostępnych laptopów tej marki. W porównaniu z oryginalnymi bateriami cechują je jednakowe parametry, lecz w niższej cenie. Każdy oferowany zamiennik baterii do laptopa Compaq to bezpieczeństwo użytkowania i wysoka wydajność i pojemność ogniw technologii Green Cell. Każda z nich posiada zabezpieczenie przed zwarciem i przegrzaniem, co sprawia, że nie musisz martwić się jej uszkodzeniem, niezależnie od intensywności użytkowania Twojego komputera.

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera baterie do laptopów Compaq dopasowane do modelów:

  • Compaq Presario
  • Compaq Notebook PC
  • Pavilion
  • Envy
  • Hp Compaq

Wszystkie oferowane baterie są w 100% sprawnie współpracujące z niemal każdym laptopem marki Compaq. Posiadają one dodatkowe zabezpieczenia, chroniące przed tzw. głębokim rozładowaniem lub przeładowaniem akumulatora, co skutkuje wieloletnim komfortem użytkowania.

Zamienniki baterii do laptopa Compaq czy baterie oryginalne – które wybrać?

Być może spotkałeś się już z opinią, że najlepiej zawsze kupować oryginalne baterie. Nie jest to prawdą. Technologia akumulatorów, niezależnie od jej typu nie jest niczym specjalnym, czego nie mógłby wyprodukować inny, niż oryginalny producent. Jeśli wybierzesz rzetelnego dostawcę, jakość jednej i drugiej nie będzie się różnić, ale na pewno różnić je będzie ich cena. Jak wiadomo, producent laptopa może śmiało zawyżać swoje ceny, korzystając z popularności swojej marki. Jeśli nie chcesz przepłacać, po prostu wybierz zamiennik baterii o identycznych parametrach technicznych, a podstawową dowodem jakości wybranego produktu, jest długa gwarancja producenta.

Chcąc uzupełnić ofertę naszego sklepu o baterie do laptopa Compaq, dokładnie przeanalizowaliśmy wszystkich producentów akumulatorów pod kątem jakości i ceny oferowanego przez nich towaru. Po długotrwałych analizach zrozumieliśmy, że bateria marki Mitsu i Movano oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. Dlatego wprowadziliśmy produkty właśnie tych marek do naszej sprzedaży internetowej.

Jako jeden z nielicznych sprzedawców, oferujemy aż 24 miesiące gwarancji na każdą baterię! Jesteśmy pewni naszego towaru i chcemy, abyś i Ty się tak poczuł. Zamów baterię dopasowaną do laptopa Compaq, którego posiadasz i zobacz, że nie jest to tylko ekonomiczna decyzja, ale przede wszystkim jakościowa.

Czy nowa bateria Compaq może mieć większą pojemność (mAh) od poprzedniej?

Zdecydowanie tak. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś kupił baterię o wyższej pojemności energii od tej, którą zamierzasz wymienić na nową. Zyskasz w ten sposób możliwość dłuższej pracy bezprzewodowej, bez żadnych skutków ubocznych.

Jako rzetelny sprzedawca części i akcesoriów komputerowych, dbamy nie tylko o to, aby udostępnić Państwo jakościowy towar, lecz naszym priorytetem jest komfortowa obsługa klienta. Prowadzimy sprzedaż wysyłkowo oraz z odbiorem osobistym. Możesz złożyć u nas zamówienie za pośrednictwem sklepu Online – nawet nie zakładając konta – lub telefonicznie. Jeśli gubisz się w naszych wszystkich bateriach, nie jesteś pewny, jaką baterię masz w swoim laptopie, chciałbyś zapytać o produkt lub masz inne pytanie, z chęcią na nie odpowiemy – napisz do nas mailowo lub zadzwoń. Telefon do nas znajduje się w górnym menu, jak i dolnej części strony.

Gwarantujemy Ci wysokiej jakości baterie i bezpieczne zakupy oparte o długą gwarancję producenta. Szybka wysyłka i dostawa w 2-3 dni.