Bateria do laptopa BenQ

Oferujemy wysokiej jakości baterie do laptopów BenQ w relatywnie niskich cenach. Gwarantujemy wysoką wydajność ogniwa akumulatora, idealnie dopasowane napięcie i gwarancję na 24 miesiące. Jeśli jesteś za pan brat ze swoim laptopem i poradzisz sobie samodzielnie w doborze odpowiedniej nowej baterii, to świetnie – jeżeli jednak będziesz potrzebować pomocy, napisz do nas lub zadzwoń. Z chęcią ułatwimy Ci Twoje zakupy.

Aktywne filtry

Czy już pora na wymianę akumulatora, na nową baterię w moim laptopie BenQ?

Bez względu na to, jak wytrzymały sprzęt kupimy, z czasem musimy liczyć się z wymianą niektórych akcesoriów. Wśród nich po pewnym czasie z pewnością znajdzie się bateria. Bateria w laptopie BenQ, tak jak w każdym innym sprzęcie, zaprogramowana jest, by przetrwać określoną liczbę cykli ładowania. Po osiągnięciu konkretnej ilości jej wydajność zaczyna spadać. Możemy odczuwać, że ładowanie baterii trwa dłużej lub akumulator nie chce naładować się do końca. Bateria może także ulegać szybszemu rozładowaniu lub po odłączeniu od ładowania energia laptopa bardzo szybko spada do zera. Te objawy mogą wskazywać na konieczność wymiany baterii w Twoim laptopie BenQ.

W naszym asortymencie znajdują się wydajne akumulatory do laptopów BenQ marki Mitsu i Movano. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, dzięki czemu ich jakość nie odbiega od oryginalnych baterii. Oczywiście ich dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena! Każda bateria do laptopa BenQ została dokładnie opisana w karcie produktu. W specyfikacji technicznej bez problemu znajdziesz informacje dotyczące parametrów i kompatybilności wybranego akumulatora.

Bateria do laptopów BenQ – poznaj produkty, dostępne w naszym sklepie

Nowa bateria w Twoim laptopie BenQ Joybook pozwali Ci na szybkie ładowanie sprzętu i pracę przy pełnej wydajności systemu. Odpowiednia bateria powinna posiadać dużą pojemność, odpowiednią ilość ogniw i powinna pasować do konkretnego modelu Twojego laptopa BenQ. Kompatybilna bateria posiada idealnie dostosowane parametry techniczne do Twojego laptopa.

Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo szereg baterii do laptopów, którą cechuje wysoka wydajność, pojemność i 100% kompatybilność z marką BenQ. Każda nowa bateria BenQ, którą Państwo u nas znajdziecie, gwarantuje pełne bezpieczeństwo, gdyż zawiera szereg zabezpieczeń. Zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem, głębokim rozładowaniem i przeładowaniem. Wszystkie baterie posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa! Stąd możecie mieć pewność, że nie spotka Państwa żaden problem w trakcie ich użytkowania, a zakupiony akumulator posłuży Państwu bezawaryjnie przez następne lata.

Jak dobierać baterie do laptopów BenQ?

Aby wybrać odpowiednią baterię, warto sięgnąć do instrukcji obsługi dołączonej do laptopa lub sprawdzić oznaczenie zużytej baterii, by poznać jej napięcie. Jeśli nie posiadasz instrukcji, rozkręć dolną klapę laptopa i zobacz, co jest napisane na baterii. Znajdziesz tam informację, jakie napięcie (V) posiadał zużyty akumulator.

Następnie upewnij się, jakie model komputera posiadasz, aby zyskać pewność co do tego, którą baterie do laptopa BenQ wybrać. Gdy już sprawdzisz model swojego komputera, poszukaj ręcznie baterii do laptopów, które będą kompatybilne z serią Twojego sprzętu lub oszczędź sobie czasu pracy i skorzystaj z wyszukiwarki. Wpisz w niej model swojego laptopa i zamów jedną z wyświetlonych baterii.

Uwaga! Przed zakupem koniecznie zwróć uwagę na to czy w opisie wybranej baterii – w elemencie „kompatybilność” – znajduje się dokładny model Twojego laptopa BenQ. Jeśli widzisz go tam, to znak, że jesteś we właściwym miejscu. Nie trać więc dłużej czasu i zamów najwyższej jakości baterie do laptopów BenQ już teraz! Przekonaj się, dlaczego można znaleźć na rynku Polskim tak wiele pozytywnych opinii o jakości produktów oferowanego producenta.