Bateria do laptopa Apple

Oferujemy baterie do laptopa Apple Macbook, Pro i Air o identycznych parametrach jak oryginalne. Gwarantujemy wysoką pojemność, długotrwałą żywotność ogniw akumulatora oraz 24-miesięczną gwarancję. Każdy oferowany w naszym sklepie zamiennik baterii podłączony z laptopem Apple współpracuje w pełni jak nowy! Sprawdź naszą ofertę – znajdź baterię samodzielnie lub skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek wątpliwości. Pomożemy Ci w Twoim zakupie.

Aktywne filtry

bateria movano Apple A1382

Pojemność: 5200 mAh (56 Wh)

Napięcie: 10.8V (11.1V)

Cena 180,00 zł
Availability: 18 In Stock
 • Producent Movano
 • Pojemność 5200 mAh (56 Wh)
 • Napięcie 10.8V (11.1V)
 • Ilość ogniw 6 ogniw Li-Ion
 • Marka ogniw Zhuoneng

Bateria do laptopów Apple – bezpieczeństwo, wysoka pojemność i niska cena

Masz dość ciągłego zasilania swojego urządzenia? Chyba przyszła pora na nowy akumulator. W naszym sklepie znajdują się wyprodukowane w technologii Green Cell zamienne baterie wysokiej jakości, wszystkie od renomowanego producenta Mitsu i Movano. Wysoka pojemność, idealnie dopasowane napięcie i wieloletnia żywotność baterii Apple dostępnych na łamach naszego serwisu pozwolą Ci na długotrwały czas pracy, zupełnie jak wtedy, gdy Twój laptop był jeszcze nowy – a to wszystko w wyjątkowo niskiej cenie.

W naszych bateriach znajdziesz wszelkie zabezpieczenia – Twój laptop może czuć się bezpiecznie

Korzystanie z oferowanych zamienników daje Ci możliwość przywrócenia mobilności w swoim laptopie oraz daje pewność bezpiecznego użytkowania. Każda nowa bateria dedykowana tej marce to bezpieczny wybór, gdyż posiada niezbędne zabezpieczenia, takie jak:

 • zabezpieczenie przed przepięciem,
 • zabezpieczenie przed przeładowaniem,
 • zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem,
 • zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Bateria do MacBooka, Pro i Air – dopasowana do każdego urządzenia marki Apple

Oferujemy nowe baterie litowo-jonowe wyposażone w wydajne ogniwa, z których możesz korzystać od zaraz. Zwróć uwagę na to, że każdy dostępny model został przetestowany pod względem kompatybilności z urządzeniami Apple. Wszystkie je cechuje łatwość aplikacji, dzięki czemu wymiana baterii na nową będzie bajecznie prosta. Oferowane produkty zapewniają idealnie dostosowane napięcie i szybkie ładowanie do pełna. Warto nie przepłacać i kupić produkty zdobywające coraz więcej pozytywnych opinii na rynku elektroniki.

Gwarantowana kompatybilność z następującymi seriami urządzeń Apple:

 • MacBook / MacBook 13 / MacBook 15 / MacBook 17
 • MacBook Pro / MacBook Pro 13 / MacBook Pro 15
 • MacBook Air / MacBook Air 11 / MacBook Air 13

Czy pojemność baterii, którą kupię, może się różnić od poprzedniej?

Tak. Niezależnie od tego, jaki model urządzenia marki Apple posiadasz, pamiętaj, że możesz kupić nową baterię o innej – niż w przypadku oryginalnej baterii – pojemności. Pojemność (mAh) sama w sobie będzie mieć wpływ jedynie to, jak często będziesz musiał podłączyć swój komputer do ładowarki. Jeśli więc chcesz uniknąć częstej konieczności ładowania laptopa, wybierz baterię, której pojemność jest wyższa.

Oryginalna bateria Apple kosztuje krocie – nie musisz przepłacać, by dać swojemu sprzętu nowe życie!

Zanim kupisz, dowiedz się więcej o wybranym akumulatorze. Sprawdź jego opis w celu upewnienia się, że jego wykorzystanie zostało przewidziane dla Twojego modelu komputera. W przypadku, w którym opis wybranej baterii potwierdza możliwość z jej korzystania, złóż zamówienie i ciesz się pracą bez podłączonego zasilacza. Uwaga, jeśli Twój Mac potrzebuje nowego zasilacza, skorzystaj z łączonej dostawy, gdyż oferta naszego sklepie zawiera również nowe ładowarki.

Laptopy koncernu Apple to nasza codzienność od prawie 10 lat! Poznaj oferowany sprzęt i przekonaj się, dlaczego wybór naszych produktów jest strzałem w dziesiątkę. Gwarantujemy szybką dostawę, fachowe doradztwo i aż 24 miesięcy gwarancji dla każdego zakupionego akumulatora. Bezpieczeństwo, wysoka pojemność i długotrwale świetna kondycja baterii ze sporą ilością cykli ładowania – wszystko to w jednym sklepie.