• Filtrowanie
  • Zasilacze do laptopa – USB - C

Zasilacz USB-C idealny do Twojego laptopa i nie tylko

Zasilacz USB to niezbędna część każdej ładowarki. Ona jest miejsce, które podłączasz bezpośrednio do gniazdka. Z drugiej strony znajdują się wejścia USB - C, do których możesz bez problemu podłączyć wszystkie złącza właśnie z takim zakończenie. Na rynku istnieją zasilacze, które posiadają kilka wejść, w związku z czym możesz ładować jednocześnie więcej urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz zasilacze USB - C o mocy 61W, 45W, 65W, 87W. Posiadamy zasilacze zarówno w kolorze czarnym jak i białym. 

Ładowarka USB C do laptopa - jakość w dobrej cenie

Istnienie ładowarki USB - C do laptopa niekiedy dziwi, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do standardowych rozwiązań spopularyzowanych przez większość producentów. Zasilacze z USB - C stają się jednak coraz częściej spotykane w przenośnych komputerach.. W związku z tym naszą ofertę wzbogaciliśmy o ładowarki USB - C do laptopa od polskim i cenionych producentów. Mowa tutaj oczywiście o Movano i Mitsu, czyli producentów akcesoriów dedykowanych dla urządzeń przenośnych. Jako oficjalni dystrybutorzy gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Mitsu i Movano - jakość i dobra cena zasilaczy USB-C w jednym

Jeśli usłyszałeś gdzieś, że za jakość trzeba płacić dużo - mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zasilacze USB - C od Mitsu i Movano to solidność i jakość, którą możesz kupić w dobrej cenie. Produkty wykonane zostały w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dlatego ich użytkownicy mogą się cieszyć bezpieczeństwem pracy i szybkością. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku wątpliwości chętnie udzielimy odpowiedzi na trapiące Cię pytania. 
Zasilacz USB-C nie jest tym czego szukasz? W ofercie posiadamy też wiele innych ładowarek do laptopów!