W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • HP

  • Parametry

 

Tusze do drukarek HP – wysokiej jakości wydruki w domu lub firmie

Drukarki stanowią obecnie jedno z podstawowych urządzeń w firmie i domu prywatnym. Nie da się już bez nich funkcjonować, dlatego warto regularnie kupować nowe materiały eksploatacyjne, które zapewniają naszym urządzeniom optymalną i ciągłą pracę.

Na naszej stronie internetowej: AkcesoriaMarket.pl oferujemy oryginalne tusze do drukarki HP oraz wysokiej klasy zamienniki, które sprostają nawet największym wymaganiom.

Tusze HP – dlaczego warto kupić produkt oryginalny?

Zakup oryginalnych produktów, które rekomenduje firma Hewlett Packard, pozwala cieszyć się optymalną pracą urządzenia drukującego przez naprawdę długi czas. Drukarka działa sprawnie i szybko, oferując wydruki najwyższej jakości, w odpowiednich kolorach, tak bardzo cenione przez wielu klientów.

Oryginalne HP tusze to wygoda oraz gwarancja, że drukarka będzie zawsze eksploatowana we właściwy sposób.

Tusz do drukarki HP nie od producenta, czyli czy powinno się używać zamienników?

Dostępne w naszym sklepie zamienniki firmy Asarto, to wysokiej klasy tusze do drukarek HP, które nie odbiegają jakością od oryginalnych materiałów eksploatacyjnych firmy HP. Ich wydajność potrafi być nawet wyższa niż w przypadku tuszy HP, które rekomenduje producent, a przy tym wyróżnia je zdecydowanie niższa cena.

Wszystkie tusze do HP marki Asarto są w pełni kompatybilne z drukarkami oraz gwarantują zachowanie gwarancji producenta.

Zakup tuszu do drukarki HP – optymalna jakość i wydajność każdego wydruku

Gorąco zapraszamy, aby odwiedzić naszą stronę i poznać pełna ofertę tuszy do drukarek HP. Jeśli chcielibyście otrzymać dodatkowe informacje lub szukacie pomocy w znalezieniu odpowiednich tuszy do drukarek HP w naszym sklepie (zarówno tych, które rekomenduje producent, jak i zamienników), zachęcamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, który rozwieje wszelkie wątpliwości w kwestii druku oraz pomoże wybrać, w jakie materiały eksploatacyjne warto wyposażyć każdą domową lub firmową drukarkę.