W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Epson

  • Parametry

 

Tusze do drukarek Epson – oryginalne, niezawodne produkty i praktyczne zamienniki

Drukarki stały się urządzeniami, bez których nie sposób funkcjonować na co dzień w domu lub biurze. Aby zapewnić ciągłość pracy na drukarkach, należy regularnie wymieniać tusze, tonery lub bębny (rodzaj akcesoriów zależy od modelu urządzenia). W naszej ofercie można znaleźć produkty oryginalne oraz najwyższej klasy zamienniki do drukarek Epson.

Oryginalne tusze do drukarek Epson – komfort i funkcjonalność, które gwarantuje producent

Spora grupa klientów, posiadająca urządzenia marki Epson, decyduje się na materiały eksploatacyjne rekomendowane przez producenta. Ich stosowanie jest wygodne i proste, a przy tym gwarantuje utrzymanie optymalnych parametrów pracy urządzenia. Drukarka wyposażona w oryginalne tusze do Epson działa szybko i sprawnie, dając wysokiej klasy wydruki, zadowalające nawet najbardziej wymagających.

Tusze do drukarki Epson – czy warto zdecydować się na zamienniki?

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko oryginalny tusz Epson. Nasza firma posiada także tanie zamienniki, pochodzące od uznanego producenta, firmy Asarto. Każdy z tuszy wyróżnia duża wydajność – często pozwalają na wydrukowanie znacznie większej ilości stron niż tusze Epson. Dodatkowo, tusz Asarto nie odbiega jakością wydruku od dedykowanego produktu Epson. Dzięki temu, można cieszyć się optymalną pracą urządzenia, wysoką jakością wszystkich drukowanych materiałów za zdecydowanie niższą kwotę, bez obaw o stratę gwarancji.

Odpowiednie materiały eksploatacyjne dla każdego rodzaju urządzeń – tusz do drukarki Epson

W sklepie AkcesoriaMarket.pl wiemy, że najważniejszy są wybór oraz wysoka jakość wszystkich produktów. Dlatego w naszej ofercie znalazły się oryginalne tusze, które rekomenduje producent, oraz wysokiej klasy, wydajne i kompatybilne zamienniki tuszy Epson, które wyróżnia atrakcyjna cena. Dzięki temu, każdy może znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z całą ofertą, a w razie wszelkich pytań, do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, który z chęcią przekaże wszelkie potrzebne informacje oraz pomoże w znalezieniu najlepszego tuszu do Waszych drukarek.