W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Xerox

  • Parametry

Tonery Xerox – sprawdzona jakość wydruku do domu i biura

Z drukarek korzystamy każdego dnia zarówno w domach, jak i w pracy. Optymalna wydajność oraz szybkość pracy urządzenia to jedne z kluczowych cech, którymi musi wyróżniać się wysokiej jakości sprzęt. Szczególne istotne w tym temacie jest to, jakie materiały eksploatacyjne wybierzemy.

W naszej ofercie na stronie AkcesoriaMarket.pl, można znaleźć dedykowane, oryginalne tonery Xerox oraz wysokiej klasy zamienniki, do różnych modeli tego producenta.

Oryginalne tonery Xerox – wydajność i skuteczność codziennego drukowania

Spora grupa użytkowników drukarek Xerox, chce kupować oryginalne materiały eksploatacyjne, zapewniające optymalną i wydajną pracę.

Toner Xerox (zarówno kolor jak czarny) jest całkowicie dostosowany do potrzeb każdego modelu drukarki. Tworzony jest właśnie z myślą o nich, dzięki czemu gwarantuje najwyższą jakość każdego wydruku. Oryginalne tonery Xerox to wygoda i maksymalna dostępność produktów eksploatacyjnych.

Zamiennik do drukarek Xerox – praktyczne i tanie produkty do urządzeń Xerox

W ofercie sklepu posiadamy również wydajne i tanie zamienniki firmy Asarto, dedykowane do różnych modeli drukarek laserowych Xerox. Asarto od lat dostarcza sprawdzonych i wydajnych rozwiązań, które często gwarantują możliwość wydrukowania zdecydowanie większej ilości stron niż oryginalny toner.

Każdy zamiennik do drukarek Xerox od firmy Asarto jest w pełni kompatybilny z urządzeniami oraz nie narusza gwarancji, którą daje producent.

Wydajność i wysoka jakość druku – oryginalny toner lub zamiennik do drukarek Xerox jako ekonomiczny i sprawdzony materiał eksploatacyjny

Warto mieć wybór. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić w naszym sklepie zarówno oryginalne tonery, jak i wydajne zamienniki do drukarek Xerox. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu i dokładnego porównania parametrów obu produktu i wybrania optymalnego dla swoich potrzeb.

W razie wszelkich pytań, Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże i udzieli wszelkich informacji, jak właściwie dobrać toner do konkretnego modelu drukarki laserowej Xerox.