W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Samsung

  • Parametry

Praktyczne i wydajne tonery Samsung – oryginalne i zamienniki

Choć nie należą jeszcze do najczęściej wybieranych, to drukarki Samsung zyskują coraz większe grono klientów indywidualnych i biznesowych, potrzebujących sprawdzonej i bardzo wydajnej drukarki.

W naszej ofercie znalazł się zatem bogaty wybór tonerów oryginalnych i zamienników do różnych modeli tego producenta. Dzięki temu, gwarantujemy optymalny wybór dla każdego użytkownika.

Co wyróżnia oryginalny toner Samsung?

Wiele osób, które używają drukarek Samsung na co dzień, decyduje się zakupić oryginalne części oferowane przez producenta. Dedykowane tonery Samsung to produkt, gwarantujący optymalną pracę urządzenia oraz wysoką rozdzielczość i precyzyjność każdej wydrukowanej strony.

Tonery do drukarek laserowych Samsung są przeznaczone dla osób, drukujących dużo i często, którym zależy na maksymalnie wydajnej pracy urządzenia.

Zamienniki, czyli produkty, które pozwalają na jeszcze więcej – wymienne tonery Samsung

Oprócz części oryginalnych, oferujemy także wysokiej klasy zamienniki firmy Asarto, które wyróżnia wysoka jakość, duża wydajność oraz szczególnie atrakcyjna cena. Tonery pozwalają na wydruk nawet większej ilości stron niż oryginalne materiały eksploatacyjne, które zaleca producent.

Równocześnie są w pełni kompatybilne z urządzeniem, zapewniając właściwą pracę oraz nie naruszając gwarancji firmy Samsung.

Wybór jakości i funkcjonalności urządzeń – oryginalny toner i zamiennik do drukarek Samsung

W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór produktów wysokiej jakości, które pozwalają na komfortowe używanie drukarki. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej AkcesoriaMarket.pl oraz kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, które z chęcią udzieli więcej informacji oraz pomoże wybrać optymalny toner (zarówno oryginalny, jak i zamiennik).