W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Oki

  • Parametry

 

Toner Oki – oryginalne materiały oraz praktyczne zamienniki

Oprócz szczególnie popularnych produktów marek Canon, Lexmark i Xerox w naszej ofercie znajdują się także materiały eksploatacyjne do drukarek Oki. Można zdecydować się na oryginalne tonery do drukarek laserowych lub praktyczne i tanie zamienniki.

Oryginalne tonery Oki – wydajność i wysoka jakość produktu

Dostępne w naszym sklepie oryginalne tonery Oki to optymalne rozwiązanie dla różnych modeli drukarek, które oferuje producent. Gwarantują wydajną pracę, dużą szybkość działania oraz optymalną jakość wydruku. Większość osób, posiadających któryś model drukarek Oki, decyduje się na zakup oryginalnych tonerów (kolor i czarny), aby zapewnić sobie wygodę i długi czas bezproblemowej eksploatacji.

 

Zamienniki, którymi można zastąpić toner Oki, bez obniżenia jakości wydruku

W sklepie AkcesoriaMarket.pl oferujemy także szeroki wybór zamienników do tonerów Oki. Wszystkie pochodzą od znanego producenta Asarto, który wytwarza materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących różnych firm. Wszystkie tonery od Asarto wyróżnia wysoka jakość każdej drukowanej strony oraz wydajność, która często przewyższa parametry oryginalnych produktów. Zamienniki są w pełni kompatybilne ze sprzętem Oki oraz nie naruszają warunków gwarancji producenta drukarek.

 

Wydajność i jakość – produkty oryginalne i zamienniki do urządzenia Oki

Zawsze staramy się dostarczać sprzęt i akcesoria najwyższej jakości. Tak jest również w przypadku tonerów do drukarek Oki. Zadbaliśmy o dostępność oryginalnych akcesoriów oraz wysokiej jakości zamienników, które pozwalają na wygodną eksploatację w biurze lub w domowym zaciszu. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta, które udzieli dodatkowych informacji oraz pomoże dobrać odpowiedni toner do produktów Oki.