• Powerbanki

Powerbank - co to jest?

Jesteś poza domem. Nie masz przy sobie ładowarki do telefonu. Na dobrą sprawę nawet nie masz koło siebie dostępnego gniazdka elektrycznego. Potrzebujesz wykonać ważny telefon, ale jak na złość bateria w Twoim smartfonie pokazuje 1%. Byłeś w takiej sytuacji? Z pewnością niejeden z nas spotkał się już z potrzebą naładowania telefonu poza domem, ale nie było w pobliżu ani prądu, ani urządzeń do ładowania. Rozwiązaniem tego problemu jest powerbank, czyli przenośny zasilacz do Twojego telefonu. Dzięki kablom USB z łatwością naładujesz swój telefon poza domem. 

Jak działa powerbank?

Działanie power banków opiera się na jego naładowaniu i przechowywaniu energii elektrycznej. To właśnie ta magazynowana energia elektryczna służy później do naładowania baterii Twojego urządzenia mobilnego, który posiada odpowiedni port USB. To, ile razy naładujesz swoje urządzenie zależy głównie od pojemności powerbank'u. 

Jaki powerbank wybrać?

Z uwagi na przeznaczenie, powerbank powinno się wybierać uwzględniając szybkość ładowania oraz jego pojemność. W naszym sklepie oferujemy powerbank 8000mAh, powerbank 10000mAha nawet powerbank 10400mAh. Im większa pojemność tym dłuższy czas ładowania. Warto również dobrać odpowiednie złącze USB uwzględniając, jakie urządzenie chcesz nim ładować - inny port posiadają urządzenia Apple, jeszcze inne Samsung. Ważnym elementem jest również wskaźnik poziomu naładowania. Zwykle jest on umieszczany w formie diody. Dzięki temu użytkownik ma możliwość sprawdzenia, czy power bank wystarczy Ci podczas planowanej podróży czy może jednak należy go wcześniej podładować. 

Powerbank - Twoja przenośna bateria do telefonu

Powerbank został stworzony z myślą o Twojej wygodzie. To właśnie dlatego poza aspektami technicznymi wybierz również ten model, który pozwoli Ci na wygodne użytkowanie. W naszym sklepie proponujemy również powerbanki w różnych wariantach kolorystycznych. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy odważnych kolorów, ale także Ci, którzy wolą klasyczną czerń. Gwarantujemy, że oferujemy produkty najwyższej jakości od sprawdzonych producentów. Zapraszamy do kontaktu w przypadku wszelkich wątpliwości.

Szybka dostawa i wysyłka

Szybka dostawa

Dostarczamy przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych.

Gwarancja na produkty

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Fachowa obsługa klienta

Fachowa pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas.

Obsługujemy zamówienia telefonicznie

Zamówienia telefoniczne

Wolisz zamawiać przez telefon? Zapraszamy.