Adaptery i kable USB

W celu zwiększenia funkcjonalności komputerów i laptopów najczęściej podłącza się do nich inne podzespoły lub urządzenia. Wtedy z pomocą przychodzą kable i adaptery USB, które w łatwy sposób pozwalają podłączyć urządzenia z różnymi złączami. W sklepie internetowym akcesoriamarket.pl znajdziesz wiele rodzajów tych akcesoriów. Najpopularniejszymi kablami i adapterami są te, które z jednej strony mają złącze USB, natomiast druga zakończona jest końcówką w innym standardzie (np. HDMI, lightning). Dzięki takim rozwiązaniom możesz bez problemu podłączyć do komputera komórkę, telewizor czy inne, w danej chwili potrzebne komponenty. Dodatkowo bez problemu możesz dokupić kabel i sprawić, że Twój adapter USB będzie miał jeszcze większy zasięg!  

Rodzaje kabli i adapterów USB

W ofercie naszego sklepu dominują najpopularniejsze na rynku adaptery USB. Są to przede wszystkim:  

  • Adaptery USB-C - Jack 3,5mm, czyli kable zakończone z jednej strony złączem USB typu C, natomiast z drugiej złączem MiniJack 3,5mm,
  • Kable USB lightning, czyli kabelki znane każdemu posiadaczowi urządzenia Apple, dzięki którym bez problemu podłączysz do komputera Apple urządzenie innej marki;
  • Adaptery micro USB, które pozwalają na podłączanie urządzeń mobilnych i bezproblemową wymianę danych lub ich zasilanie. 

Rodzaje kabli i adapterów USB należy dobierać pod indywidualne wymagania użytkownika oraz urządzenia jakie posiada. Warto również kierować się szybkością przesyłu danych, którą oferuje producent, bo bez wątpienia wpływa to na komfort pracy ich użytkownika.

Kable USB i adaptery w niskich cenach

Kable komputerowe i przejściówki USB to niezbędne elementy w każdym domowym biurze. Bez nich użytkowanie komputera i laptopa może okazać się bardzo ograniczone. Ich rodzaje uzależnione są od typów złączy oraz przeznaczenia. Zarówno kable do komputera, jak i przejściówki dostępne są u nas o różnych długościach. Ich posiadacze będą mogli bez problemu podłączyć różne urządzenia ze sobą. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na takie czynniki jak prędkość przesyłu informacji, budowę oraz zastosowanie wybranego kabla, dzięki czemu wykorzystasz jego pełne możliwości.