• Kable micro USB

Kabla micro USB najprawdopodobniej nie trzeba przedstawiać.

Mimo, że powoli wypierany przez złącza USB - C, dalej dla wielu jest niezastąpiony. Możesz go znać z ładowarek do telefonów, które zakończone zwykłym USB służą również jako adapter do komputera. W ten sposób jeden kabel może być wielozadaniowy - idealny do ładowania, jak i przesyłania danych czy synchronizacji urządzeń mobilnych z komputerem. Micro USB w naszym sklepie znajdziesz w kolorze białym, czarnym, różowym, niebieskim lub czerwonym. Ich ceny są bardzo konkurencyjne, a jakość bez zarzutu.

Micro USB - Jak wybrać odpowiedni kabel USB dla siebie?

Kupując kable micro USB na pewno natkniesz się na jeden z tych oznakowań „USB 1.0, 2.0, 3.0”. W pierwszej chwili może to przerażać, jednak spieszymy z wyjaśnieniem. Te numerki świadczą o standardzie w jakim wykonany został dany przewód. Czym się charakteryzują?
  • Mikro USB 1.0 - to najstarsza generacja kabli o dwóch prędkościach przesyłu danych ( 1,5 Mb/s lub 12 Mb/s);
  • Mikro USB 2.0 - standard, w którym dane przesyłane są z prędkością 480 Mb/s  przy zużyciu prądu szacowanym na 500mA. Uwaga! W tym przypadku przesyłanie danych może odbywać się tylko w jednym kierunku, czyli możesz wysyłać lub odbierać dane. 
  • Mikro USB 3.0 - najszybszy rodzaj, który umożliwia jednoczesne pobieranie i przesyłanie danych z prędkością 5 Gb/s, zużywając przy tym tylko 900 mA prądu!
Naszym klientom zawsze zalecamy wybieranie takich kabli USB, które będą dla nich najoptymalniejsze. Jeśli zależy Ci na prędkości wysyłania danych -micro USB 3.0 będzie dla Ciebie. Jeśli jednak szukasz czegoś ekonomiczniejszego - zastanów się nad starszą generacją. Jedno jest pewne - w naszym sklepie na pewno znajdziesz kabel USB, którego szukasz.

Szybka dostawa i wysyłka

Szybka dostawa

Dostarczamy przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych.

Gwarancja na produkty

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Fachowa obsługa klienta

Fachowa pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas.

Obsługujemy zamówienia telefonicznie

Zamówienia telefoniczne

Wolisz zamawiać przez telefon? Zapraszamy.