• Kable USB (Lightning)

Do czego służą kable USB Lightning?

Masz iPhone'a i nie wiesz jak podłączyć go do swojego komputera innej marki? Rozwiązaniem tego problemu jest kabel USB lightning, czyli przejściówka pozwalająca na podłączenie dwóch urządzeń o różnych złączach ze sobą.
Kable tego rodzaju pozwalają podłączyć iPhone’a, iPada lub iPoda do portu komputera. Dzięki temu zabiegowi możliwa jest synchronizacja danych, wymiana ich między urządzeniami oraz ładowanie baterii podłączonego urządzenia. Kable USB lightning dostępne w naszym sklepie możesz również podłączyć do ładowarki by jeszcze szybciej ładować swoje urządzenie mobilne.  

Uniwersalny adapter USB Apple (Lightning)

Nasz sklep to miejsce, w którym adaptery USB Apple są nie tylko najlepszej jakości, ale również zachwycają wizualnie. W ofercie znajdziesz kable o długości od 30cm do 1m. Oferujemy adaptery w różnych wariantach kolorystycznych oraz wykończeniowych - znajdziesz tutaj zarówno kable silikonowe jak i z oplotem. Dla osób lubiących oryginalne rozwiązania polecamy adaptery USB z LEDAMI. Oferujemy przede wszystkim zamienniki oryginalnych wyrobów marki Apple, które jakościowo nie odbiegają od standardów. Dzięki temu za niską cenę możesz cieszyć się produktem o wysokiej jakości. Adapter USB Lightning powinien bez wątpienia znaleźć się u Ciebie!

Szybka dostawa i wysyłka

Szybka dostawa

Dostarczamy przesyłki w ciągu 2-3 dni roboczych.

Gwarancja na produkty

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są gwarancją.

Fachowa obsługa klienta

Fachowa pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas.

Obsługujemy zamówienia telefonicznie

Zamówienia telefoniczne

Jeśli chcesz, zadzwoń i złóż zamówienie telefonicznie.