• Kategorie
  • Szukaj

Najlepsze szkło hartowane iPhone

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór szkła hartowanego do smartfonów iPhone. Proponujemy przede wszystkim szkło hybrydowe ochronne, które jest idealnym połączeniem jakości i nowych technologii. W sprzedaży posiadamy między innymi: 

Te 3 modele są najpopularniejszymi telefonami od Apple i wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. W naszej ofercie znajdują się również szkła na obiektywy, które bez wpływania na jakość wykonywanych zdjęć chronią je przed ewentualnymi pęknięciami. 

 

Wytrzymałe etui do iPhona 

Wytrzymałe etui do iPhone’a to również jedna z propozycji jakościowych produktów, które oferujemy. Stawiamy na jakość, dlatego nie zabraknie u nas produktów zamiennych od najlepszych producentów. Dostępne u nas etui wykonywane są z wysokiej jakości elastycznego materiału - polipropylenu - będącego również materiałem przyjemnym środowisku. Jest to produkt odporny na ścieranie i odpowiednio dopasowany do poszczególnych modeli smartfonów od Apple. Takie połączenie zapewnia najlepsze zabezpieczenie podczas użytkowania telefonów i zapobiega powstawaniu zarysowań na obudowie. Jako oficjalny dystrybutor etui i szkieł hartowanych takich producentów jak USAMS, 3MK oferujemy duży wybór i atrakcyjne ceny. 

 

Dlaczego warto kupić szkło hartowane i etui do iPhone? 

Inwestycja w szkła hartowane i etui do iPhone to inwestycja, która pozwoli Ci korzystać ze smartfona przez długi czas cieszą się jego dobrą kondycją. Apple to amerykańska marka, która oferuje jedne z najdroższych smartfonów na polskim rynku. Dodatkowo każda usterka ich produktu łączy się z dużym wydatkiem. To właśnie dlatego zawczasu warto wyeliminować takie usterki jak pęknięty wyświetlacz, obiektyw czy uszkodzona obudowa. Nie wiesz jaki produkt wybrać? Chętnie pomożemy - wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą.