• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie do odkurzaczy elektrycznych

Nowe akumulatory do odkurzaczy elektrycznych   

Bezprzewodowe odkurzacze elektryczne w ostatnich latach podbijają rynek. Bez wątpienia są to wygodne formy tego urządzenia. Na komfort pracy z nimi wpływa przede wszystkim akumulator,dzięki któremu taki odkurzacz możemy bez problemu użytkować bez konieczności zasilania sieciowego. Wraz z erą odkurzaczy tego typu na rynku zaczęły pojawiać się akumulatory do odkurzaczy elektrycznych. Nie brakuje tutaj propozycji do różnych modeli odkurzaczy. W naszej ofercie postawiliśmy na sprawdzonego producenta baterii Mitsu. Wśród naszych propozycji znaleźć można między innymi akumulatory do odkurzaczy Samsung Navibot oraz Roomba. 


Dobre akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych

 

Dobre akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowychpowinny przede wszystkim dawać możliwość ciągłego odkurzania przez kilka minut. Parametrem, na który należy zwrócić uwagę jest tutaj pojemność baterii wyrażoną w mAh - najprościej mówić im więcej tym lepiej. Dodatkowo informacją świadczącą o jakości produktu jest wzmianka o certyfikacie CE, ROHS. Akcesoriamarket.pl to miejsce, w którym proponujemy tylko sprawdzone produkty. Jako oficjalny dystrybutor baterii Mitsu gwarantujemy również atrakcyjną cenę i gwarancję na zakupione u nas akumulatory do odkurzaczy bezprzewodowych.


Jaka jest żywotność akumulatora w odkurzaczu? 

 

Niestety, nawet w najlepszych modelach odkurzaczy bezprzewodowych nieuniknione jest zużycie elementów. Najbardziej podatna na eksploatację jest bateria. W momencie, kiedy zauważysz zmniejszoną siłę ssania warto zastanowić się nad kupnem nowego akumulatora. Warto więc odpowiednio użytkować baterię powołując się na zasady ładowania baterii litowo - jonowych, tym samym wydłużając jej żywotność.