W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Zasilacze sieciowe

  • Parametry

Sprawny zasilacz jest niezbędny do tego, aby móc bez przeszkód korzystać z laptopa. Niestety, nagłe skoki napięcia w gniazdku lub uszkodzenia mechaniczne mogą sprawić, że zasilacz ulegnie poważnej awarii. W takiej sytuacji większość użytkowników od razu zacznie szukać nowego zasilacz. Jednak warto pamiętać o tym, że przy zakupie części do laptopów nie należy kierować się pośpiechem!

Zasilacze sieciowe to bardzo szeroka kategoria, w której znajdziemy mnóstwo różnych urządzeń. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, czy wybrany model będzie kompatybilny z naszym laptopem. W przeciwnym wypadku cały wydatek pójdzie na marne!

W naszym sklepie wszystkie zasilacze sieciowe mają jasno zdefiniowane parametry techniczne. To pozwala nam zyskać pewność, że bez problemu znajdą Państwo zasilacz dopasowany do wymagań danego laptopa. Ponadto w trakcie poszukiwań mogą Państwo skorzystać ze specjalnego algorytmu, który filtruje wyniki zgodnie z wprowadzonymi parametrami.