W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Tusze

 

Wydruki zawsze najwyższej jakości – tusze do drukarek

Drukarka stanowi obecnie urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w domu lub miejscu pracy. Korzystamy z nich powszechnie i potrzebujemy do rozmaitych zadań. Aby zapewnić im optymalne i nieprzerwane działanie, należy kupować odpowiednie tusze, tonery lub bębny (w zależności od rodzaju posiadanego sprzętu).

Oryginalne, tanie tusze do drukarek – wygoda i komfort

W naszym sklepie znalazły się materiały eksploatacyjne, w tym tusze do drukarek renomowanych producentów urządzeń do biura i domu między innymi marki: Lexmark, Canon, Epson, Ricoh, Brother oraz HP. Posiadamy tusze oryginalne, które umożliwiają optymalne funkcjonowanie drukarki, szybką pracę oraz najwyższą jakość każdej wydrukowanej strony.

Wymiana na oryginalny produkt, gwarantuje maksymalną wygodę, skuteczne działanie urządzenia oraz dużą wydajność tuszów (zarówno czarnego, jak i kolorowych).

Tusze do drukarek zamienniki - czy warto kupować ten rodzaj produktów?

Oprócz produktów rekomendowanych przez wytwórców drukarek, w naszym sklepie AkcesoriaMarket.pl można także zakupić zamienniki firmy Asarto, cieszące się popularnością i zaufaniem wielu klientów. Tusze Asarto wyróżnia wysoka jakość oraz wydajność, która często jest kilkukrotnie wyższa niż w przypadku oryginalnych kartridżów. Zamienniki są w pełni kompatybilne z drukarkami oraz gwarantują zawsze wysoką jakość wydruków Można bez przeszkód stosować je nawet w drukarkach, które wciąż pozostają na gwarancji producenta.

Tanie tusze do drukarek – co wyróżnia zamienniki?

Zakup zamiennika pozwala znacząco obniżyć koszt zakupu i późniejszej eksploatacji. Tusze tego typu są zdecydowanie tańsze od oryginalnych, markowych produktów oraz często też drukują wydajniej – stanowią zatem praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, bez znaczących strat na jakości każdej drukowanej strony.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą materiałów eksploatacyjnych, w tym tuszy do drukarek HP, Brother, Epson i wielu innych, dostępną na stronie naszego sklepu, a w razie wszelkich wątpliwości lub pytań związanych z tuszami, zapraszamy do skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta, które pomoże znaleźć odpowiedni tusz, który zapewni optymalną pracę drukarki przez długi czas.