• MFP Color LaserJet Pro M281fdn A4 + 3 lata gwarancji

Symbol: T6B81A
Brak towaru
1615.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48h od momentu zaksięgowania płatności.
Cena dostawy 0
Kurier 0
Odbiór Osobisty 0
Kurier Pobranie 19.95
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon
Zrób wrażenie na innych dzięki wysokiej jakości kolorom i zwiększonej wydajności. Osiągnij najwyższą w swojej klasie prędkość druku dwustronnego i najkrótszy czas wydruku pierwszej strony, gwarantowane przez firmę HP. Skanuj, kopiuj i faksuj. Postaw na proste zabezpieczenia i możliwość łatwego drukowania z urządzeń przenośnych.
Funkcje
Większa wydajność dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu drukującemu w kolorze
Wykorzystaj najwyższą w swojej klasie prędkość druku dwustronnego i najkrótszy czas wydruku pierwszej strony, gwarantowane przez firmę HP. Automatyczny druk dwustronny i łatwe wykonywanie zadań za pomocą automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy. Skanowanie plików cyfrowych bezpośrednio do wiadomości e-mail, folderów sieciowych i innych miejsc docelowych. Ochrona danych, urządzeń i dokumentów. Łatwe zarządzanie zadaniami z urządzenia dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Drukowanie dokumentów bezpośrednio z dysku USB. Wszechstronna wydajność drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania.
Więcej. Stron, wydajności, ochrony. Ciesz się wysoką jakością druku w kolorze i większą liczbą stron dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP z technologią JetIntelligence. Zapewnij sobie oryginalną jakość HP, której oczekujesz - z technologią zapobiegającą oszustwom. Szybsza wymiana wkładów z tonerem dzięki opcjonalnym wkładom o wysokiej wydajności. Szybkie wykonywanie zadań drukowania zaraz po rozpakowaniu dzięki zainstalowanym fabrycznie oryginalnym wkładom z tonerem HP.
Łatwe drukowanie i skanowanie mobilne z aplikacją HP Smart Drukowanie i skanowanie ze smartfonu oraz łatwe zamawianie tonera za pomocą aplikacji HP Smart. Aby drukować, wystarczy dotknąć przycisku drukowania na smartfonie lub tablecie. Łatwe drukowanie ze smartfonów i tabletów. Łatwe udostępnianie zasobów - dostęp i drukowanie za pomocą sieci Ethernet. Kup tę drukarkę i pasujący do niej zestaw tonerów

(cyan+magenta+yellow+black),

a dodatkowo otrzymasz toner (black) za 1zł.


- WIĘCEJ szczegółów poda Ci Twój opiekun handlowy.


Informacje o produkcie
Obszar zastosowań biurowy
Funkcje urządzenia faks
Automatyczny druk dwustronny (DUPLEX) TAK
Ethernet- druk w sieci (LAN) TAK
Wireless- druk przez WiFi NIE
Technologia druku laserowa kolorowa
Druk w kolorze Tak
Maksymalny rozmiar nośnika A4
Prędkość druku/kopiowania A4 w czerni [str./min.] 21
Prędkość druku/kopiowania A4 w kolorze [str./min.] 21
Pojemność podajników papieru [szt.] 250
Szerokość [mm] 420
Głębokość [mm] 421,7
Wysokość [mm] 334,1
Waga [kg] 18,7
Gwarancja Gwarancja producenta - 12 miesięcy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Masz pytania? Napisz!