• Kategorie
  • Szukaj
  • Etui i szkło hartowane

 

Czy warto kupić etui i szkło hartowane na telefon?

Nowy smartfon to zwykle duży, jednorazowy wydatek. Na rynku pojawiają się produkty z coraz większymi wyświetlaczami i szklanymi obudowami. Niestety, mimo nowoczesnych technologii zdarza się, że podczas upadku ekran ulega stłuczeniu. W celu uniknięcia tych nieprzyjemności na rynku pojawiają się akcesoria ochronne. Z łatwością można kupić na przykład etui i szkło hartowane. Te dwa elementy zdecydowanie uchronią smartfon przed zarysowaniem, rozbiciem i zniwelują skutki jego upadku na twardą powierzchnię. Etui występuje w wielu wariantach i zakłada się je na obudowę. Szkło hartowane natomiast umieszczamy bezpośrednio na ekranie telefonu. Etui i szkło hartowaneto zestaw, który uchroni Cię przed dużym wydatkiem wymiany ekranu lub obudowy, dlatego przygotowaliśmy ofertę skierowaną do posiadaczy telefonów najpopularniejszych marek - Apple, Samsung, Xiaomi. 

 

Czym kierować się wybierając etui na telefon? 

Ważne jest, aby etui na telefon było odpowiednio dopasowane do modelu telefonu, który posiadasz. Równie istotny jest materiał, z którego etui jest wykonane. Na rynku występują między innymi: 

  • etui na telefon ze skóry;
  • etui na telefon silikonowe;
  • etui na telefon z materiału i aluminium;
  • etui na telefon ze szkła hartowanego. 

Najwytrzymalszy materiał na etui to silikon,ponieważ jest ono giętkie, wytrzymałe i zapewnia doskonałą amortyzację podczas upadku z wysokości. Dostępnych jest również wiele kolorów i modeli, ponieważ silikon jest materiałem, który bardzo łatwo jest zafarbować. Dodaj do tego niską cenę  i okazuje się, że etui silikonowejest bardzo korzystnym rozwiązaniem. Dobrze również poradzi sobie etui ze skóry. Etui z materiału i aluminium gwarantuje ochronę tylko przed zarysowaniami. 

 

Szkło hybrydowe ochronne - co to jest?

Szkło hybrydowe ochronne to produkt powstały w wyniku połączenia folii i szkła. Ta nietypowa hybryda nie tylko ochroni Twój wyświetlacz przed zarysowaniami, ale również idealnie sprawdzi się w przypadku ewentualnego pęknięcia czy kruszenia. Szkło hybrydowe,dzięki nowoczesnym technologiom laserowym, jest bardzo cienkie. To sprawia, że jest praktycznie niewyczuwalne podczas używania telefonu. Dodatkowym ułatwieniem jest łatwość montażu - materiał z łatwością dopasowuje się do ekranu. W naszej ofercie posiadamy ochronne szkła hybrydoweod najlepszych producentów. Poza rozwiązaniami na ekran mamy również produkty przeznaczone do obiektywów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i jakościowe produkty dla smartfonów Samsung oraz iPhone’ów.

 

Szkło hartowane - ochrona na najwyższym poziomie

Szkło hartowane jest to szkło płaskie poddawane procesowi hartowania (obróbce cieplnej). Polega to na nagrzaniu szkła do bardzo wysokiej temperatury i przetrzymaniu go w niej do momentu zajścia zmiany w wewnętrznej strukturze szkła. Po osiągnięciu tego momentu - szkło szybko się chłodzi. Po takim procesie mówimy już o szkle hartowanym, które charakteryzuje się nawet 6-krotnie wyższą wytrzymałością! To właśnie dlatego szło hartowane polecane jest jako zabezpieczenie wyświetlaczy smartfonów przez rozbiciem. Oferujemy szkła hartowane od najlepszych producentów, dzięki czemu Twój telefon będzie jeszcze lepiej zabezpieczony.