W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Canon

  • Parametry

Tusze Canon – gwarancja najwyższej jakości

Dobre tusze do drukarki to podstawa dla wysokiej klasy wydruków, które zadowolą nawet najwybredniejsze gusta oraz potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Warto zatem wybrać produkty dobrej jakości, dzięki którym czerń druku będzie zawsze głęboka, a kolory intensywne i w pełni oddające pierwowzór grafiki. W naszym sklepie można znaleźć oryginalne tusze do drukarki Canon, między innymi do Canon Pixma. Oprócz nich, oferujemy również wysokiej klasy zamienniki firmy Asarto, o odpowiednich parametrach technicznych i fizyko-chemicznych.

Czym wyróżnia się dobry tusz do drukarek Canon?

Oryginalne tusze do drukarek to gwarancja niezawodności oraz optymalnego działania produktu. Urządzenie drukuje w szybkim tempie, a otrzymane dokumenty wyróżnia wysoka jakość, idealne odwzorowanie pierwowzoru, przy druku na różnych materiałach (zwykły papier, kreda, papier fotograficzny itp.). Stosując oryginalny tusz do drukarek marki Canon, mamy pewność, że eksploatacja urządzeń jest bezproblemowa, a my zapewniamy długofalową pracę w najlepszych warunkach, co przekłada się na komfort wykonywania codziennych obowiązków.

Jakie zalety mają zamienniki tuszy do urządzeń Canon Pixma i innych modeli drukarek firmy Canon?

W ofercie naszego sklepu, oprócz tuszy dedykowanych do drukarek Canon (m.in. Canon Pixma), które rekomenduje producent sprzętu, dostępne są też najwyższej klasy zamienniki, dostarczone przez firmę Asarto. Tusze odznaczają się szczególnie dobrą wydajnością, która często potrafi być znacznie wyższa niż w przypadku oryginalnych produktów, a koszt zakupu i eksploatacji jest zdecydowanie niższy. Stosowanie zamienników nie oznacza również straty na wyglądzie wydruku. Tusze Asarto do drukarek Canon Pixma pozwalają na drukowanie przez wiele miesięcy dokumentów, zdjęć i materiałów promocyjnych do pracy i na prywatne potrzeby – zawsze w optymalnej jakości.

Zamienniki do urządzeń Canon sprawdzają się do drukowania z plików lub tworzenia fotokopii w urządzeniach wielofunkcyjnych. Wszystkie zostały sprawdzone pod względem spełniania normy wydajności ISO 24711. Korzystanie z nich nie oznacza również naruszenia gwarancji, którą wystawił producent drukarki.

Canon tusze do drukarek – jakość i komfort codziennej pracy

Drukarki Canon Pixma należą do produktów szczególnie lubianych przez klientów indywidualnych i biznesowych. Atrakcyjna cena i dostępność tuszy do tych urządzeń sprawiają, że korzystanie z nich jest niezmiernie wygodne i gwarantuje otrzymanie drukowanych materiałów zawsze najwyższej jakości.

Zachęcamy do poznania naszej oferty tuszy oraz kontaktu w razie wszelkich pytań na temat parametrów poszczególnych rodzajów tuszy do drukarek Canon, które zaleca producent, a także ich zamienników.