W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Brother

  • Parametry

Tusze do drukarki Brother – niezawodność i intensywne kolory wydruku

Trudno już wyobrazić sobie pracę przy komputerze w domu lub biurze bez drukarki. Urządzenie musi działać sprawnie i szybko oraz pozwalać na uzyskanie dokumentów w satysfakcjonującej jakości. Jednym z najważniejszych elementów, który wprost wpływa na jakość wydruku, są oczywiście odpowiednie tusze do drukarek. W ramach szerokiego wyboru produktów, dostępnych w naszym sklepie, znajdziesz między innymi tusze do drukarek Brother – popularne, wydajne i niezawodne, dzięki czemu zawsze wydrukujesz wszystko sprawnie i w optymalnej jakości.

Produkty oryginalne czy zamienniki – tusze do drukarki Brother dla każdego

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, zamieszczonymi na stronie. W naszym sklepie oferujemy bowiem tusze oryginalne do drukarek Brother, a także popularne i sprawdzone zamienniki. Zastosowanie dedykowanych tuszy, które rekomenduje producent, zapewnia stabilną pracę urządzenia. Sprawdzone produkty, o optymalnych właściwościach tuszu – głębokim kolorze i intensywności czerni, gwarantują wysoką jakość wydruku z plików oraz tworzenia czytelnych i wyrazistych fotokopii (jeśli dany model posiada taką funkcję). Oryginalny tuszy do Brother pozwala na szybkie i sprawne przygotowywanie dokumentów do domu i biura.

Wybór tuszy do Brother w formie zamienników, które oferujemy w naszym sklepie, również pozwala na zachowanie optymalnej jakości wydruków i fotokopii. Dbając o najwyższe standardy, wprowadziliśmy do oferty tusze firmy Asarto. Produkt odznacza się wysoką niezawodnością oraz wydajnością na poziomie niekiedy zdecydowanie wyższym niż oryginalny tusz. A przy tym koszt zakupu zamiennika jest zdecydowanie niższy. Asarto tusze do Brother zostały przebadane według najnowszych norm wydajności ISO 24711. Są w pełni kompatybilne i odpowiednie do urządzeń Brother, nie naruszając gwarancji, którą wystawił producent.

Tusz do Brother – wysoka jakość wydruku, intensywne kolory i szybkość pracy

Popularność, którą wciąż cieszą się drukarki atramentowe, nie słabnie. Koszt ich eksploatacji jest stosunkowo niski, a jakość wydruków potrafi zadowolić różne gusta i wymagania. Każdy oferowany przez nas produkt z kategorii: Brother tusze do drukarek, to gwarancja optymalnej wydajności, najlepszych parametrów technicznych i fizyko-chemicznych produktów oraz możliwości druku wszystkich dokumentów w skali szarości lub pełnym kolorze na różnych podłożach.

Wybierz sprawdzony przez ekspertów tusz do drukarki Brother, dopasowany do Twoich potrzeb w domu lub pracy, zoptymalizuj koszt i drukuj wszystko szybko, sprawnie i dokładnie tak, jak chcesz.