W związku z ogłoszonym przez Rząd stanem zagrożenia epidemicznego wysyłka oraz dostawa zamówionych produktów mogą być opóźnione.

 

W tym czasie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówień, jedyne dostępne formy dostawy to

- przesyłka kurierska InPost - 15.00 zł

- paczkomaty InPost - 12.50 zł i 5.00zł*

* na produkty firmy Movano i Mitsu

 

  • Baterie do laptopów

  • Parametry

Bateria jest sercem dosłownie każdego urządzenia mobilnego. Ten niepozorny akumulator sprawia, że możemy w razie potrzeby odłączyć zasilanie sieciowe i jednocześnie wciąż korzystać z naszego sprzętu. To właśnie jemu laptopy zawdzięczają swoją wysoką funkcjonalność!

Toteż wszyscy posiadacze laptopów powinni dbać o to, aby ich urządzenia były zasilane przy użyciu odpowiednich akumulatorów. Dlaczego jest to tak istotne? Ponieważ nie wszyscy wiedzą o tym, że poszczególne baterie do laptopów mogą mieć zupełnie inne parametry! W związku z tym nie każdy akumulator będzie pasować do danego urządzenia.

Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedniego akumulatora, wszystkie baterie widniejące w naszym sklepie zostały bardzo dokładnie opisane. Dzięki temu mogą Państwo szybko sprawdzić, które baterie do laptopów są kompatybilne z posiadanym modelem. Co więcej, szeroki wybór dostępnych akumulatorów na pewno ułatwi Państwu znalezienie odpowiedniej baterii!